Peaky Blinders Hayranları için, VR Deneyimi Hazırlanıyor

1 dakika, Okuma Süresi

VR oyun stüdyosu Maze Theory, “Peaky Blinders” hayranları için VR deneyimi olacak bir meta evreni yaratıyor.

Blood Gangster“, İngiliz tarihi döneminde geçen mafya dizisi. İlk sezonu 2013 yılında yayınlanmıştır. Şu anda toplamda beş sezon bulunmaktadır. İngiliz VR oyun stüdyosu Maze Theory, “Peaky Blinders: The King’s Ransom” adlı diziyi destekleyici bir VR deneyimi geliştiriyor.

Daha önce, Labirent Teorisi İngiliz dramı “Doctor Who” ile ilgili bir sanal gerçeklik deneyimi yayınlamışlardı. Maze Theory Studio CEO’su Ian Hambleton, “Yaklaşımımız her zaman iyi bilinen kült içerikler ve iyi bilinen fan evrenleri etrafında olmuştur. Bu nedenle stüdyomuz için meta evrende önemli bir bölüm oluşturmaya çalışıyoruz. , Bu bizim yapmak istediğimiz şey.”

Peaky Blinders VR Deneyimi

vr deneyimi

Dizilerin etrafında toplanan bir çok hayran kitlesi var, hayranları hedef alarak oluşturduğumuz meta evrenlerin daha başarılı olacaklarını düşünüyoruz çünkü bunlara güzel örnekler var, hayranların hepsi bir araya gelip onları deneyimlemek istiyor. Oculus Studios’da “Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge Tanıtım Videosu” gibi bir örnek var ve çok iyi gidiyor.”

Bu fikri gerçekleştirmek için Maze Theory, stüdyonun mevcut ve gelecekteki tüm projelerini destekleyecek bazı temel teknolojiler geliştiriyor.

 

Yorum yazın

TeknoVR