OPPO, AI Akıllı Gözlükleri OPPO Air Glass 3

OPPO Air Glass 3 entegre bir formdadır, yalnızca 50 gram ağırlığındadır ve sıradan gözlüklere benzemektedir. Akıllı gözlük tam renkli optik ekranla donatıldı.

1 dakika, Okuma Süresi

Son zamanlarda OPPO, Barselona’daki MWC konferansında en yeni akıllı gözlük ürünü prototipi OPPO Air Glass 3’ü sergiledi.

OPPO Air Glass 3 entegre bir formdadır, yalnızca 50 gram ağırlığındadır ve sıradan gözlüklere benzemektedir. Akıllı gözlük tam renkli optik ekranla donatıldı ve OPPO, lenslerin gökkuşağı deseni etkisini etkili bir şekilde azaltabilen 1,7 kırılma indeksine sahip yeni bir reçine dalga kılavuzu geliştirdiğini söyledi.

oppo air glass 3

Diğer yönlerden, gözlükler %50’yi aşan parlaklık homojenliği sergiler, en yüksek göz parlaklığı 1.000 nit’i aşar ve otomatik parlaklık ayarını destekliyor.

İşlevsel açıdan bakıldığında gözlük, müzik çalma, sesli arama ve bilgi ekranı gibi ortak işlevleri destekliyor. Buna ek olarak, esas olarak AI yeteneklerinin görüntülenmesine odaklanıyor ve sesli sorular, aramalar vb. gerçekleştirebilen OPPO AndesGPT geniş dil modelini temel alan bir sesli asistanla donatılmıştır. Cihazın kullanılması için bir akıllı telefon uygulamasına bağlanması gerekiyor ve ColorOS 13 ve üzeri işletim sistemli cep telefonu modellerine sahip OPPO cep telefonlarını destekliyor.

Ürünün fiyatı ve çıkış tarihi henüz belirlenmedi.

Yorum yazın

TeknoVR