Oda Ölçekli Oyun Eye of the Temple, Quest 2’de Yayınlandı

Salmi Games'in yardımıyla Quest'e taşınan Eye of the Temple, geniş ve tuzaklarla dolu bir tapınağı keşfetmenize ve eski Eye efsanesini ortaya çıkarmanıza olanak tanıyor.

1 dakika, Okuma Süresi

Oda ölçekli oyun, Eye of the Temple (2021) artık Quest 2’de mevcut ve sanal gerçekliğin oda ölçeğindeki en akıllı deneyimlerinden birini artık Quest 2 ile deneyimleyebileceksiniz.

Quest 2 için Quest Store’da yayında

Salmi Games’in yardımıyla Quest’e taşınan Eye of the Temple, geniş ve tuzaklarla dolu bir tapınağı keşfetmenize ve eski Eye efsanesini ortaya çıkarmanıza olanak tanıyor. Odanızda bol bol yürümek, kırbaçlamak ve umarım sendelediğinizde herhangi birşeye çarpmayacağınız geniş bir alan olsun

Aşağıda bağlantısı verilen yeni lansman fragmanına göz atın:

Bağımsız geliştirici Rune Skovbo Johansen tarafından 2021’de SteamVR başlıklarında piyasaya sürülen Eye of the Temple, daha önce veya o zamandan beri görmediğimiz benzersiz bir bulmaca.

Oyunun yenilikçi hareket tarzı, büyük bir tapınak kompleksini kendi iki ayağınızla keşfetmenizi sağlayarak, sizi her şekil ve büyüklükteki hareketli platformlara atlamaya yönlendiriyor, bu da önemli ölçüde 2×2m’lik bir fiziksel alan içinde yer alıyor.

Yorum yazın

TeknoVR