NVIDIA, CloudXR VR çözümü ile mobil VR’da daha gerçekçi görüntüler olacak

Cloud VR çözümü ile fotoğraf gerçekliğinde Sanal Gerçekliği e getiriyor.

 

’nın Cloud VR çözümü, RTX grafiklerini Amazon’un AWS bulut altyapısına sahip bağımsız gözlüklerinin kullanımına sunuyor. bu hafta, Amazon AWS ve RTX teknolojileri tafından desteklenen AR ve VR deneyimleri için bir bulut hizmeti olan Cloud’yi açıkladı. Cloud, bağımsız gözlüklerinin Amazon’un bulut altyapısının faydalanabilecek.

’nın Cloud platformu, , VR ve sistemleri için bir içerik akışı çözümü olacak. Platform, RTX V100 ve T4 GPU’l tafından desteklenen Amazon EC2 P3 ve G4 bulut sunuculıyla çalışıyor. Bu tür bir işleme gücüyle, geliştiriciler tık dijital fotoğraf gerçekliğinde sürükleyici deneyimler oluşturabilecek. Bunlı Oculus Quest 2 gibi gözlükler de dahil olmak üzere herhangi bir OpenVR uyumlu cihazı ile kullanabilecekler.

Cloud, geliştiricilere birlikte çalışmalı için daha fazla güç verecek, bu da daha ayrıntılı ve gerçekçi sanal ortamla olanak tanıyacak, çözüm aynı zamanda işletmeler için maliyet tasrufu sağlayacak.

Lucid Motors’un dijital etkileşimli pazlama direktörü Thomas Orenz, “ Cloud, dünyanın her yerinden insanlın yeni Lucid Air ile inanılmaz derecede sürükleyici, kişiselleştirilmiş bir tasım deneyimlemelerine olanak tanıyor,” dedi. “AWS bulutunu kullanak, hem local sunucu ihtiyacını ortadan kaldıracakl hem de müşterilerimiz için VR yapılandırma deneyimlerini dinamik olak ölçeklendirerek altyapı maliyetlerinden tasruf edebilecekler.”

The Gettys Group’un baş inovasyon sorumlusu Ron Swidler, “Bu, oyunun kurallını değiştiren bir unsur. AWS’den işbirliğine dayalı deneyimler yayınlayak, hızlı VR tasım uyum toplantılı için proje paydaşlını kısa sürede dijital olak bir aya getirebiliriz,” dedi. “Bu, tonlca zaman ve pa tasrufu sağlayacak, ancak daha da önemlisi, müşteri katılımını, anlayışını ve memnuniyetini tıracak.”

Cloud duyuruldu ancak daha kullanıma açılmadı. bu yılın sonlında özel bir beta dağıtımının dından platformu 2021’in başlında kullanıma sunmayı planlıyor. Muhtemelen yakın zamanda Cloud ile çalışan oyunl görmeyeceğiz. Ancak ’nın yeni platformu, Fortune 500 şirketleri için inanılmaz derecede ayrıntılı eğitim deneyimlerinin yolunu açıyor.

Benzer İçerikler

JVC, 120 Derece FOV ve Göz Başına 2.5K Çözünürlük ile Kurumsal XR Gözlüğünü Tanıttı

Mina

BTS, Yeni Müzik Paketi ile Beat Saber da, İşte Fragman

Mina

Medal of Honor: Above and Beyond Gallery Tanıtım Videosu

Sinem ALADAG

Oppo, Oppo AR Glass 2021 Ar Gözlüğünü Tanıttı

Mina

Hand Tracking (El izleme) nedir?

Bilal TEMIZ

Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor

Beren BULUT
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x