Nreal Air, Yeni AR Güneş Gözlüğü Çok Şık Görünüyor

Nreal Air AR akıllı gözlükleri, piyasadaki en iyi mikro-OLED çipiyle desteklenen etkileyici görseller vaat ediyor. 90 Hz yenileme hızıyla 201 inçlik devasa bir ekranı simüle edebiliyor.

5 Okuma Süresi

Nreal Air, Yeni AR güneş gözlüğü çok şık, AR akıllı gözlükleri, 90 Hz yenileme hızıyla 201 inçlik devasa bir ekranı simüle edebiliyor. Başarılı bir C Serisi finansman turunun hemen ardından, Nreal Light AR akıllı gözlüklerinin arkasındaki şirket olan Nreal, yeni bir tüketici AR güneş gözlüğü setini duyurdu. Nreal Air, şu ana kadar gördüğümüz diğer AR gözlüklerine benzemiyor ve stili teknolojiyle birleştiriyor.

Nreal’in en yeni AR giyilebilir cihazı, rahatlık ve konfor etrafında toplanmış. Yalnızca 77g ağırlığındaki AR güneş gözlüğünü, ister bir iş görüşmesi sırasında en son satış numaralarına bakıyor olun, ister en sevdiğiniz TV bölümlerinin akışı gibi mesai sonrası etkinliklerin tadını çıkarırken, Nreal Air’in tüm gün rahatça takılabileceği iddia ediyor.

Nreal Air, solo etkinliklerin yanı sıra, paylaşılan bir dijital alan oluşturmanıza ve dünyanın her yerinden diğer Nreal Air kullanıcılarını davet etmenize olanak tanıyor. Burada iş arkadaşlarınızla işbirliği yapabilir veya sanal tiyatroda arkadaşlarınızla içerik izleyebilirsiniz.

Nreal Air, ekrana simüle edilmiş 3 metrelik bir mesafeden, 130 inçlik devasa yüksek çözünürlüklü sanal ekran yansıtabiliyor. Gözlükler, piyasadaki en iyi mikro-OLED çipiyle desteklenen etkileyici görseller vaat ediyor. Nreal Air’e 6 metrelik sanal bir mesafeden bakıyorsanız, 90 Hz‘lik etkileyici bir yenileme hızına sahip 201 inçlik devasa bir ekranla karşılaşacaksınız.

Nreal Air, Yeni AR Güneş Gözlüğü, 90 Hz yenileme hızıyla 201 inçlik devasa bir ekranı simüle edebilecek

Gözlüklerin çalışması için bir akıllı telefon ile bağlantı kurmanız gerekiyor, Nreal, cihazın telefonunuzun pilini hızla tüketmesini önlemek için ek adımlar attı. Özellikle ilginç olan, Nreal Air’in hem iPhone’ları hem de iPad’leri desteklemesi ve bu da onları Apple iOS ile uyumluluk sunan dünyadaki ilk AR cihazlarından biri haline getiriyor. Android kullanıcıları için endişelenmeyin, Nreal Air çoğu Android cihazla uyumlu çalışacak.

Nreal Air güneş gözlükleri aldatıcı bir şekilde şık görünüyor. Snapchat Spectacles veya Ray Ban Stories gibi diğer akıllı gözlükler gibi, gözlük kontrolleri de gözlüğün kollarına yerleştirilmiş. Nreal, Nreal Air AR güneş gözlüklerini tasarlarken gizliliği ciddiye almış görünüyor. Şirket, sinema deneyimine daha fazla odaklanmak için dışa bakan kamerayı modernize ederek ve lensleri olağanüstü kapatıcı hale getirmiş.

Nreal, Nreal Air AR güneş gözlüklerini Aralık 2021’de dünyanın önde gelen firmalarıyla ortaklaşa Japonya, Çin ve Güney Kore de dahil olmak üzere üç önemli Asya pazarında piyasaya sürmeyi planlıyor. Nreal Air’in diğer pazarlara sunulması 2022’ye kadar devam edecek. Fiyatı yerel ortaklar tarafından belirlenecek ancak perakende satış Nreal Light fiyatının çok altında olacak.

Yorum yazın

TeknoVR