Nock VR, Okçuluk İle Rocket League’i Birleştiriyor

3 dakika, Okuma Süresi

Nock VR Oyunu, Rocket League’e benzeyen fakat arabalar yerine ok ve tam vücut avatarlar içeren yeni bir tür Quest VR oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Normal VR, Nock VR İle Karşımıza Çıkıyor

Yeni çıkacak bu oyun Normal VR isimli bir çok oyunculu araç seti tarafından çıkartılıyor olacak ve bu durum bile okurlarımızın ilgisini çekmek için yeterli olabilecek bir etmen olarak karşımıza çıkıyor. Bunun nedeni, aynı geliştiricilerin Unity için diğer VR geliştiricilerinin bize bu özelliği çalışmalarına eklemede önemli ölçüde yardımcı olduğunu söylediği çok oyunculu bir yazılım geliştirme kiti oluşturmasıdır.

nock okçuluk i̇le rocket league'i birleştiriyor

Buna ek olarak, Normal VR, Half+Half adlı inanılmaz derecede yenilikçi ve keyifli bir çok oyunculu Quest oyununu çıkarttı. Bu oyun, aptalca sesler çıkaran titrek avatarlar gibi özelliklerle birlikte Saklambaç ve Ara gibi eğlenceli aktivitelerden oluşan bir koleksiyona sahiptir. Tasarım seçimleri, Half+Half‘i ilk kez kullananlar için sosyal VR oyunlarına Rec Room gibi daha iyi bilinen platformlardan daha iyi bir giriş yapabilir.

Aynı zamanda Nock, Normal VR tarafından geliştirilen Normcore isimli çok oyunculu araç setinin yeni bir sürümü için bir nevi güç gösterisi gibi olacak. Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/5sDSyejhxRs

Yorum yazın

TeknoVR