Rec Room Yaz Olimpiyatları Reclympics Haftasonu Başlıyor

Rec Room'un resmi yaz oyunları olan ilk Reclympics etkinliği 14 Ağustos 2021'den 5 Eylül 2021'e kadar sürecek. Dünyanın her yerinden oyuncular Dinlenme Odası'nda çeşitli bölgeleri temsil edecek ve özel yapım Dinlenme Odası'ndan ilham alan oyunlarda yarışacak.

4 Okuma Süresi

Rec Room Yaz Olimpiyatları Reclympics. 2020 Tokyo Olimpiyatları bitmiş olabilir, ancak bu spor şöleninin sona sona erdiği anlamına gelmez. En azından Rec Room için öyle olacak. Rec Room resmi yaz oyunları olan ilk Reclympics etkinliği 14 Ağustos 2021’den 5 Eylül 2021’e kadar sürecek. Dünyanın her yerinden oyuncular Dinlenme Odası’nda çeşitli bölgeleri temsil edecek ve özel yapım Dinlenme Odası’ndan ilham alan oyunlarda yarışacak.

Katılmak için, Dinlenme Odası oyuncularının bölge kulüp binasına katılarak temsil etmek istedikleri bir bölgeye kaydolmaları gerekir. İsterlerse birden fazla kulüp binasına katılabilirler, ancak oyunlar sırasında yalnızca bir bölgeyi temsil edebilirler. Reclympics kuralları: “Birden fazla oyuna kaydolan oyuncular tüm uygulamalar için aynı bölgeyi temsil etmelidir.”

Reclympics Yaz Olimpiyatları Etkinliği

reclympics etkinliği

Oyunlara gelince: “Her bölgeden sınırlı sayıda oyuncu rekabet edebilecek. Oyuncular birden fazla oyuna kaydolabilir ancak seçilmeleri garanti edilmez.” Oyuncular sadece seçildikleri oyunlarda rekabet edebilirler. Oyunlar, geleneksel olarak Bronz, Gümüş ve Altın madalyaların verildiği gün boyu sürecek bir turnuva olacak.

Oyunlar ve Tarihleri:

 • Stunt Runner (Koşu ) – 14 Ağustos, 11:00 PST – 15:00 PST (7pm – 11pm BST) arasında
  • Oyuncuların solo olarak en hızlı zaman için yarıştı engelli parkur
 • Laser Tag – 15 Ağustos, 11:00 PST – 15:00 PST (7pm – 11pm BST) arasında
  • Kullanıcılar bir takım etkinliği olarak yarışabilir ve madalyalar için farklı bölgelerle savaşabilir 
 • Archery (Okçuluk) – 21 Ağustos, 11:00 PST – 15:00 PST (7pm – 11pm BST)
  • Kullanıcılar, Questing topluluğunun birçoğunun yeteneklerini sergileyecek beceriye dayalı, solo bir etkinlik.
 • Dodgeball – 22 Ağustos, 11:00 PST – 15:00 PST (7pm – 11pm BST) arasında
  • Dodgeball, klasik bir Rec Room oyununa dayalı bir takım etkinliği olacak
 • Discus Throw (Disk Atma) – 28 Ağustos, 11:00 PST – 15:00 PST (7pm – 11pm BST) arasında
  • Discus Throw, klasik bir sporda yeni bir gelişme, oyuncuların kazanmak için isabetli atış yapmaları gerekir.
 • Nihai Frizbi – 29 Ağustos, 11:00 PST – 15:00 PST (7pm – 11pm BST) arasında
  • Rec Room’daki en eski UGC oyunlarından biri olan Ultimate Frisbee, takımların birbirleriyle rekabet etmesine izin verecek
 • Paintball – 4 Eylül, 11:00 PST – 15:00 PST (7pm – 11pm BST) arasında
  • Bir Rec Room klasiği ve oyuncu odaklı liglere ilham veren ilk oyun. Bu etkinlik gün boyu sürecek bir turnuva olacak.

Rec Room Yaz Olimpiyatları

rec room yaz olimpiyatları

Etkinliğe kaydolmak için resmi Reclympics sayfasına gidin ve katılmak için tüm gereksinimleri okuyun. Bunlar arasında 30. seviyenin üzerinde bir hesaba sahip olmanız gerekiyor, yakın zamanda iyi bir moderasyon geçmişine sahip olmak ve aktif bir e-posta adresine sahip olmak gibi maddeler var.

Rec Room başlangıçta sosyal sanal gerçeklik (VR) platformu olarak başladı, platform desteği ile büyük ölçüde genişledi ve işlevselliği genişledi. iOS, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One, Steam, Oculus Quest ve PC VR platformlarının tümü ile Rec Room giriş yapabiliyorsunuz ve bu ay eklenen Android cihazlar ile de çalışıyor. Bir diğer yeni değişiklik, kullanıcıların giymesi için tam vücut, animasyonlu kostümlerin piyasaya sürülmesiydi.

Yorum yazın

TeknoVR