Moss VR oyunu aksiyon-macera bulmaca

1 dakika, Okuma Süresi

Moss VR Oyunu, Polyarc’ın VR platformu için özel olarak tasarlanmış tek oyunculu bir aksiyon-macera bulmaca VR oyunudur. Harika bir oyunun klasik bileşenlerini (örneğin zorlayıcı karakterler, sürükleyici dövüşler ve büyüleyici dünya keşfi) alır ve bunları sanal gerçekliğin heyecan verici fırsatlarıyla birleştirir.

Moss VR Oyunu ile gizemli bir dünya’nın içinde kaybolacaksınız

Moss VR oyuncuları, yerleşiminin sınırlarının ötesinde büyüklük hayalleri olan genç bir fare olan Quill ile tanışır. Ormanı keşfederken gizemli bir Cam Kalıntı bulur ve kadim bir sihir uyanır. Amcası şu anda büyük bir tehlike içindeyken, Quill epik bir yolculuğa çıkmalı ve senin rehberliğine ihtiyacı olacak. Birlikte unutulmuş diyarlara seyahat edecek, zorlu bulmacaları çözecek ve tehditkar düşmanlarla savaşacaksınız. Karşı karşıya olduğunuz şeyi kimse tek başına yenemez. Ama birleştiğinizde, en karanlık kötüleri bile yenebilirsiniz.

Ses, Altyazılar, ve Kullanıcı Arayüzü: İngilizce, Almanca, Fransızca, Japonca, Çince (Basitleştirilmiş / Geleneksel); Altyazılar ve Kullanıcı Arayüzü: Korece, İspanyolca, İtalyanca

Oculus Stordan oyunu almak isterseniz buraya tıklayın

Yorum yazın

TeknoVR