Mindset 2. Görevine Akıl Almaz Kübik Bulmacalar Geliyor, Fragmanı İzle

Burada zekanızı, el becerinizi ve tümdengelim becerilerinizi bir dizi kübik bulmaca üzerinde test edeceksiniz.

1 dakika, Okuma Süresi

Crimen – Mercenary Tales , The Wizards ve Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall‘ın geliştiricileri Carbon Studio, mantık bulmacalarıyla dolu ve stüdyonun “temelde geçen tuhaf bir hikaye” olarak adlandırdığı, anlatı odaklı yeni bir VR oyunu yayınladı.

Mindset adı verilen Quest 2’ye özel oyun, Quest 2’nin el izleme teknolojisinden iyi bir şekilde yararlanarak oyuncuların oyunun karmaşık kübik bulmacalarını Dokunmatik kontrolörlerle veya çıplak elleriyle çözmelerine olanak tanıyor. Burada zekanızı, el becerinizi ve tümdengelim becerilerinizi bir dizi kübik bulmaca üzerinde test edeceksiniz.

Carbon Studio’nun kafa kaşıma eylemini nasıl tanımladığı aşağıda açıklanmıştır:

Her küp, her seviyenin en başından itibaren dönen bir veya daha fazla başlangıç ​​dişlisine sahip. Seviyeyi tamamlamak için son vitesi harekete geçirmeniz gerekiyor. Bunu, mevcut parça havuzundan diğer dişlileri alıp yerlerine yerleştirerek başarabilirsiniz. İşleri biraz daha zorlaştırmak için, dişliler yalnızca özel pimlere yerleştirilebilir; bunlardan bazıları, genellikle küpün diğer tarafına yerleştirilen diğer pimlerin durumuna bağlıdır. Birini ortadan kaldırırsanız, diğeri gizlenebilir ve planınızı mahvedebilir. Ancak doğru sıralama ile bu kombinasyon değişebilir. Ayrıca yerçekimi pimleri, özel raylar üzerinde kayan pimler ve daha fazlasıyla uğraşacaksınız.

Oyunun üç bölümlük anlatımı boyunca, oyunun başka bir dünyaya ait uyanma rüyasında bilincini geri kazanmak için savaşması gereken Jack adlı parlak bir bilim adamının yerine geçeceksiniz. Yaşayanların dünyasına geri dönmek için bilinçaltınızın derinliklerine inmeli, ahlaki ikilemlerde gezinmeli ve en başta size ne olduğunu ortaya çıkarmalısınız.

Mindset, Quest Store’da 10$’dan satılıyor.

Yorum yazın

TeknoVR