LEGO Bricktales Karma Gerçeklik Quest 3 Oyunu 7 Aralık’ta Yayınlanacak

LEGO Bricktales , Quest 3 için, 7 Aralık 2023'te yayınlanacak, karma gerçeklik Quest 3 oyunu yayınlandığında Quest 2 ve Quest Pro'yu da destekleyecek.

1 dakika, Okuma Süresi

Meta Connect geliştirici konferansında LEGO’nun Quest 3 için LEGO Bricktales adında bir karma gerçeklik oyunu yayınladığını duyurdu.

Bloklu bulmaca oyunu esasen sizi tuğla tuğla hazırlanmış bir dizi diorama biyomunun önüne koyar.

Meta bir duyuruda, “Yolculuğunuz sizi en derin ormanlara, güneşle ıslanmış çöllere, hareketli bir şehir köşesine, yüksek bir ortaçağ kalesine ve tropik Karayip adalarına götürecek” diyor.

LEGO Bricktales Karma Gerçeklik Quest 3 Oyunu

Amaç, bulmacaları çözerek ve hikaye boyunca yeni becerilerin kilidini açarak bu dünyaların minifigürlerine yardımcı olmak ve bu dünyaları daha fazla keşfetmek ve içerdikleri birçok sır ve gizemi ortaya çıkarmaktır.

Oyunun Quest Store sayfasında Meta, LEGO Bricktales’ın yalnızca bulmacalar ve becerilerden ibaret olmadığını söylüyor.

“Pazar standı veya müzik kutusu gibi tamamen estetik yaratımlardan, vinç veya jiroskop inşa etmek gibi işlevsel fizik tabanlı bulmacalara kadar her diorama, sezgisel tuğla inşa etme özgürlüğü ile çeşitli inşaat noktaları sunuyor. Her noktada size bir dizi tuğla veriliyor ve işe yarayacak benzersiz bir yapı bulmak size kalmış. Açıklamada, belirli bulmacalar ve görevlerin yanı sıra, eğlence parkında ek yapılar da mevcut, böylece araçları kendinize göre özelleştirebilirsiniz” diyor.

LEGO Bricktales , Quest 3 için, 7 Aralık 2023’te yayınlanacak, karma gerçeklik Quest 3 oyunu yayınlandığında Quest 2 ve Quest Pro’yu da destekleyecek. Oyun şu anda özel bir oyun içi hediyeyle birlikte gelen 30 $ fiyatla ön siparişe açık. kıyafet.

Yorum yazın

TeknoVR