Larcenauts ‘Zarius Heist’ Güncellemesiyle Yeni Harita, Mod ve Karakter Eklendi

VR Hero Shooter Larcenauts, 'Zarius Heist' güncellemesiyle oyuna yeni harita, mod ve karakter eklendi. Oculus VR gözlükleri ve SteamVR gözlükleri arasında tam çapraz oyun desteği içeriyor

1 dakika, Okuma Süresi

Impulse Gear, VR Hero Shooter oyunu Larcenauts (2021),  Quest ve PC VR gözlükleri için oyuna yeni içerik getiren büyük ‘Zaruis Heist’ güncellemesini bugün yayınlıyor.

Impulse Gear bugün, Heist adlı yeni modu, Imperia adlı yeni bir korucu sınıfı karakteri ve görünüşte Stargate’den ilham alan Thunderhead adlı bir seviye içeren Zaruis Heist adlı güncellemesini yayınladı.

Larcenauts, ‘Zarius Heist’ Güncellemesi

–  Vipera Strike  (Imperia’nın ana silahı): Dynastalker savaşçı sınıfının zarif ve benzersiz bir yayı ve oku ile ciddi bir keskin nişancı.

– Parasphere Field : Düşmanlarınızın kanından güç alan portatif bir iyileştirme cihazı. Düşmanlara verilen hasar, cihazı doldurur ve dolduğunda çevredeki müttefikleri iyileştirir.

– Animax Grenade : Bir alana hasar verir ve kısa bir süre sonra patlayan hasarlı parçalar her düşmanda ruh parçacıkları üretir.

– Dyna Burst : Gelişmiş Dynastalker teknolojisi, Imperia’nın yenilmez bir duruma girmesini sağlar. Bu savunmasızlık döneminde hızlı iyileşme gerçekleşir.

Larcenauts, Oculus VR gözlükleri ve SteamVR gözlükleri arasında tam çapraz oyun desteği içeriyor, oyunun fiyatı 30 dolar. Özellikle, Oculus Store sürümü çapraz satın almayı destekliyor, böylece Rift veya Quest platformunda oynayabilirsiniz.

Daha önce VR Hero Shooter Larcenauts VR oyununu oynamadıysanız, Larcenauts VR incelemesini okuyabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR