Jurassic Snap VR Dinozor Oyunu İçin Kickstarter Kampanyası Başlatılıyor

Jurassic Snap, VR keşif oyunu olarak bu yeni güzel dünyada dinozorları keşfedin resimleri çekerek kataloğunuzu oluşturun. Dinozorlar ile etkileşime girebileceğiniz VR dinozor eğlencesine hazır olun

3 Okuma Süresi

Jurassic Snap, VR dinozor keşif oyunu. Son zamanlarda bazı ilginç sanal gerçeklik (VR) odaklı Kickstarter fonlama kampanyaları oldu ve bu hafta karşımıza yeni bir kampanya daha çıkıyor. Fransız indie takımı Dreamirl tarafından başlatılan Jurassic snap ile bütün dinozorların fotoğrafını çekin. Resmi lansmanı 2023 yılında planlanıyor 30.000 EUR € hedef koydular.

jurassic snap image1 1024x575 1 scaled

Jurassic Snap, VR dinozor keşif oyunu (VR Dinozor)

Rengarenk bir dünya ile dinozorları birleştiren, aile dostu bir VR keşif oyunu olan Jurassic Snap ile Jurassic döneminde geçen bir gezegenin çeşitli biyomlarını keşfederek tüm harika yaratıkları katalogluyorsunuz. Vahşi doğada bulunan herhangi bir hayvan gibi. Oyuncular en iyi kataloğu oluşturabilmek için çeşitli görevleri tamamlamak zorundasınız. Bu güzel ve renkli dinozorlar dünyasında onları yemlemek veya püskürtmek için çeşitli araçlara erişebilirsiniz. Örneğin Yerçekimi tabancası ile yemi gerçek fizik kurallarına göre fırlatmanız gereken mesafeden çok daha uzağa fırlatmanızı sağlar.

jurassic snap image4 1024x575 1 scaled

Oyuncular, tüm dinozorları kaydetmek için keşif gezisinin bir parçasıdırlar, bu nedenle çekimler yapıldıktan sonra Dinopedia’ya eklenirler, boyutları, ne yedikleri ve tercih ettikleri ortam gibi tüm bilgileri günlükte toplarlar. Jurassic Park’a benzer bir şekilde.  Jurassic Snap, keşfi için yola çıkmadan önce rotayı önceden planladığınız ve bu rota boyunca sizi taşıyan bindiğiniz bir araç sistemini kullanılıyor.

Jurassic Snap birden fazla VR platformu ve normal bir PC sürümü için geliştirilmesine yardımcı olmak için önümüzdeki ay 30.000 € toplamayı hedefliyor. Bunlara Oculus Quest 2 ve Oculus Rift, PlayStation VR ve SteamVR başlıkları dahil.

Yorum yazın

TeknoVR