Jetpack Vacation VR Spor Oyunu ile, Kafa Golü Atın

2 dakika, Okuma Süresi

Şu anda SteamVR gözlükleri ile oynayabileceğiniz Jetpack Vacation, sanal bir stadyumda uçarak, kafanız ile vurduğunuz devasa bir futbol topunu rakibinizin kalesine gol atmaya çalıştığınız eğlenceli bir VR spor oyunudur. Oyun biraz popüler çok oyunculu oyun olan Rocket League’e benziyor, sadece roketle çalışan bir araba kullanmak yerine, ellere monte edilmiş iki roket kullanarak Iron Man gibi dolaşıyorsunuz.

“Uçmaya hazırlanın! Diğer oyuncularla takılabileceğiniz, Jetpack Stadium’da gol atabileceğiniz veya özel hedef atışlarınız şansınızı deneyebileceğiniz kendi el tipi jetpack’lerinizle tropik bir cenneti keşfedin! Sanal çantalarınızı toplayın ve kendi Jetpack Tatiliniz için hazırlanın!” 

 

VR Spor Oyunu Jetpack Vacation, Kafa Golü Mücadelesi İçin Oldukça İddalı

Tourism Infinity tarafından geliştirilen Jetpack Vacation , jetpack tabanlı çeşitli etkinliklerle dolu tropik bir cennet olan Jetpack Island’da geçmektedir. Adanın merkezinde Jetpack Tatil Sporları Arenası var. Burada, futbol benzeri bir yarışmada diğer oyunculara karşı mücadele edebilirsiniz. Kazanmak için, ellerinize takılan roketlerinizi dikkatli bir şekilde kontrol etmeniz ve topu rakibinizin kalesine kafayla vurmanız gerekir; zarafet ve kaba kuvvetin güzel bir kombinasyonu.

Sports Arena’ya ek olarak, jetpack tabanlı farklı mini oyunlara giden çeşitli Portallarına da erişebilirsiniz. Burada, Fall Guys benzeri engellerin olduğu ve ayrıca Hedef Uygulaması aracılığıyla arkadaşlarınıza ve yabancılara karşı yarışmanızı sağlayan rekabetçi bir oyun modu olan Jetpack Racing bulunmakta . Boş zamanlarınızda arkanıza yaslanıp Jetpack Adası’nı keşfedebilirsiniz. Daha sonra ne deneyeceğinizden emin değilseniz, oyun içi tur rehberiniz Steve the Drone ile görüşebilirsiniz, sizin için rehberlik yapacaktır.

Oyunu SteamVR’da satın alıp deneyimleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edin . Geliştiri tarafından verilen bilgiye göre ilerleyen zamanlarda yeni mini oyunlar dahil edilecek.

Yorum yazın

TeknoVR