Steam Sonbahar Kampanyası İndirimleri VR Oyunlar

4 dakika, Okuma Süresi

İndirimleri VR Oyunlar, VR alanı da dahil olmak üzere hem yerel fiyatlandırma politikası hem de indirimleri ile göz dolduran Steam’in Steam Sonbahar indirimleri başladı. Bizde sizler için sonbahar indirimleri döneminde kaçırmamanız gereken  VR oyunlarını ve indirimli fiyatlarını sizler için derledik.

Half-Life Alyx

steam sonbahar i̇ndirimlerinde öne çıkan oyunlar

Son zamanlarda VR alanındaki en göz dolduran işlerden birisi sayılan Half-Life Alyx daha önce hiç inmediği bir seviye olan %50 indirim oranı ile belkide Steam Sonbahar indirimlerinin en ilgi çeken ve satın alınan oyunu durumunda.

Orijinal Fiyatı: 92 TL

İndirimli Fiyat: 46 TL

Boneworks

steam sonbahar i̇ndirimlerinde öne çıkan oyunlar

VR oyunları kategorisinde fiziksel etkileşim konusunda önemli gelişmelere imza atmış olması ile bilinen Boneworks bu indirim furyasının dikkat çeken bir diğer ismi. Eğer şimdiye kadar almadıysanız hem içerdiği küçük modlar hem de hikaye akışı ile kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Orijinal Fiyatı: 50 TL

İndirimli Fiyatı: 40 TL

The Elder Scrolls V: Skyrim VR

steam sonbahar i̇ndirimlerinde öne çıkan oyunlar

Yıllardır isim ve marka olarak kendisini her gün daha da geliştiren The Elder Scrolls serisi beşinci oyunu ile VR severler için heyecan verici bir oyun olmuştu. Türkiye standartları için yüksek bir fiyattan çıkmış olan oyunun Stema Sonbahar’daki indirimi ise bu seriyi sevenler için kaçırılmayacak derecede. Eğer siz de Skyrim serüvenini birde VR’da tatmak istiyorsanız bu indirimi kaçırmayın.

Orijinal Fiyatı: 266 TL

İndirimli Fiyatı: 87 TL

Star Wars Squadrons

steam sonbahar i̇ndirimlerinde öne çıkan oyunlar

Star Wars severlerin belkide en çok tecrübe etmek istedikleri uzay gemisi kontrollerini hayata geçirmesi ile hem seriye yeni bir tat katan hem de oyunculara farklı bir Star Wars deneyimi sunan Suqadrons oyunu da indirimler içerisinde göze çarpan bir diğer oyun. Eğer siz de farklı bir deneyim yaşamak ve bir uzay pilotu olmak istiyorsanız bu indirim tam size göre.

Orijinal Fiyatı: 279 TL

İndirimli Fiyatı: 103 TL

The Walking Dead: Saints & Sinners

steam sonbahar i̇ndirimlerinde öne çıkan oyunlar

Televizyon serisi ile ün kazanan ve Tell Tale tarzındaki oyunları ile oyuncuları da kendisine çekmeyi başaran The Walkin Dead markası VR için çıkarttıkları Sains & Sinners ile indirim listemizdeki bir başka oyun oluyor. Siz de The Walking Dead serisini seviyor ve bu seriyi yaşamak istiyorsanız bu indirimi kaçırmayın.

Orijinal Fiyatı: 61 TL

İndirimli Fiyatı: 33 TL

Pavlov VR

steam sonbahar i̇ndirimlerinde öne çıkan oyunlar

VR alanında askeri ve gerçekçi oyunlar arasında dikkat çeken yapımlardan birisi olan Pavlov VR’da hem dünya genelindeki askeri grupların kullandığı farklı silahları deneyimleyebilir hem de bu silahların her parçası ile etkileşime girip kendinizi gerçekci bir askeri simülasyonda bulabilirsiniz. Eğer az önce okuduklarınız size ilgi çekici geliyorsa bu indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Orijinal Fiyatı: 40 TL

İndirimli Fiyatı: 24 TL

Superhot VR

steam sonbahar i̇ndirimlerinde öne çıkan oyunlar

PC portu ve alışılagelmişin dışındaki oyun yapısı ile kendisine bir hayran kitlesi oluşturan Superhot, VR için geliştirdiği yeni oyunu ile bu başarısını başka bir boyuta taşımıştı. Sadece siz hareket ederken ilerleyen zaman mekaniği ile hem VR içerisinde sizi zorlayan hem de çevrenizdeki düşmanlarınızı öldürmek için kendinizi sağa sola atarken bulduğunuz bu yapım indirimde kaçırılmaması gereken oyunlardan bir diğeri.

Orijinal Fiyatı: 69 TL

İndirimli Fiyatı: 41 TL

All In One Sports VR

Sıradaki oyunumuz spor severler için geliyor. Hem evinizin rahatından uzaklaşmak istemiyor hem de basketbol, masatenisi, badminton, okçuluk ve daha bir çok sporu deneyimlemek istiyorsanız bu oyun tam size göre. All In One Sports içerdiği 11 farklı  farklı spor dalı ile Steam Sonbahar indirimlerinin ilgi çekici oyunlarından birisi oluyor.

Orijinal Fiyatı: 32 TL

İnidirmli Fiyatı: 22 TL

Five Nights At Freddy’s: Help Wanted

steam sonbahar i̇ndirimlerinde öne çıkan oyunlar

Sıradaki oyunumuz korku severler için geliyor. Oyuncularını sürekli gergin tutmayı başaran ve beklemedikleri anlarda onları korkutmayı başaran  Five Nights At Freddy’s VR destekli Help Wanted sürümü ile Steam Sonbahar indirimlerinde korku oyunu seven oyuncuları bekliyor.

Orijinal Fiyatı: 50 TL

İndirimli Fiyatı: 40 TL

Her ne kadar Steam Sonbahar indirimleri bir çok ilgi çekici oyuna ev sahipliği yapıyor olsada sizler için hem çıktıkları dönemde oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmış hem de VR içerisinde deneyimlenmesi gereken oyunları sizler için listeledik. İndirimli oyunların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Peki sizler hangi oyunları için heyecanlısınız ve çoktan istek listenize eklediniz yada hangilerini çoktan aldınız? Bizlerle yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Yorum yazın

TeknoVR