Iron Rebellion VR’a Aksiyon Dolu Mekanik Savaş Getiriyor

1 dakika, Okuma Süresi

Iron Rebellion ile dev robotlarınıza binerek savaşmaya hazır olun. Oculus (Meta) Quest ve PC VR’da mevcut olan bu hızlı VR mekanik oyununda kendi dev robotunuzun içine adım atın. Oculus Quest (Meta Quest) ve SteamVR’da Erken Erişim’de olan Iron Rebellion, oyuncuların kendi dev robotlarının kokpitine giriş yapmalarına imkan verecek ve çeşitli ortamlarda aksiyon dolu savaşlarda diğer oyuncularla savaşmalarını sağlayacak. Mevcut VR mekanik oyunları basit, arcade tarzı deneyimler sağlamaya odaklanırken, Iron Rebellion gerçekçi kontrolleri ve sürükleyici oynanışı ile kendisini diğerler oyunlardan ayırıyor.

Iron Rebellion VR Mekanik Robot Savaş Oyunu

1636503267 706 iron rebellion scaled

Oyuncular, savaş alanlarında artıları ve eksileri olan benzersiz çok çeşitli makine sınıflarını kullanma fırsatına sahip olacaklar. Hangi robotu seçerseniz seçin, mekanik titanınızı çalıştırmak için çeşitli düğmeleri ve kolları kullanmalısınız. Şu anda oyun, 1v1 rekabetçi oyun modu ile tamamlanmış geniş bir savaş alanına sahip. Ayrıca herkes için altı oyunculu ücretsiz, Mech topu ve daha fazlasıyla eksiksiz bir sosyal/antrenman alanı da bulunmakta.

Geliştirici Black Beach Studio, ileriye dönük olarak, ek modlar, haritalar ve 4v4 çok oyunculu gibi ek içerikler sunmayı planlıyor. Şirket, toplamda 12 silah, üç harita ve dokuz makine sınıfı ile başlamayı ve ardından ek tek oyunculu ve çok oyunculu içerikle başlamayı planlıyor.

Iron Rebellion , Oculus Quest ve SteamVR da Erken Erişim’de.

 

Yorum yazın

TeknoVR