I Expect You To Die 2 Satışı Bir Haftada 1 Milyon Doları Geçti

2021 Ağustos ayında I Expect You To Die 2: The Spy and the Liar'ı piyasaya sürdü. I Expect You To Die 2 satışı bir haftadan kısa bir sürede 1 milyon doları geçti.

2 dakika, Okuma Süresi

2016’da Schell Games, tarafından Oculus Quest, Oculus Rift, PlayStation VR ve SteamVR platformlarında Ölmenizi Bekliyorum adlı VR oyun yayınlandı. Bu VR oyunda belirli bir süre içinde çeşitli bulmacaları çözen bir casus rolünü üstleniyorsunuz. Oyun renkli ortamı ve benzersiz bulmaca çözme mekaniği ile VR oyuncularını büyüledi.

i expect you to die 2 satışı

Orijinal oyunun başarısından yararlanan Schell Games, 2021 Ağustos ayında I Expect You To Die 2: The Spy and the Liar’ı piyasaya sürdü. I Expect You To Die 2 satışı bir haftadan kısa bir sürede 1 milyon doları geçti. Bu, yalnızca geliştirici için değil, genel olarak VR endüstrisi için büyük bir başarı. I Could You To Die 2 İncelemesi – VR Bulmaca Oyunu

1 Milyondan fazla gelir elde eden ilk Oculus Quest oyunu I Expect You To Die 2 değil. Population OneBeat Saber gibi oyunlar geçmişte bu hedefi tutturdu. Dört günde 1 Milyon dolara ulaştı ve şu anda sadece Quest platformunda toplamda 10 Milyon Doların üzerinde hasılat elde etti, tek kişilik bir ekip tarafından geliştirilen oyunları düşündüğünüzde bu daha da etkileyici hale geliyor.

Şu anda Quest mağazasındaki 60’tan fazla oyun 1 milyon doların üzerinde gelir elde etti; bu kabaca üç uygulamadan biri. Bunun da ötesindeAltSpaceVR , RecRoom ve VRChat gibi sosyal VR platformları, indirme oranlarının son birkaç ayda büyük ölçüde arttığını görüyoruz. 

1 yorum

Sekans0 13 Eylül 2021 - 10:58

güzel bir oyun tavsiye ederim, bulmacalar oldukça tatmin edici

Yanıtla

Yorum yazın

TeknoVR