Huawei VR Glass Fiyatı ve Özellikleri

1 dakika, Okuma Süresi

Huawei Bugün, “Tüm Senaryo Akıllı Yaşam Yeni Ürün Lansman Konferansı”nı düzenledi ve resmi olarak Huawei VR Glass 6DoF oyun setini piyasaya sürdü. Oyun seti bir VR gözlüğü, bir çift oyun kumandası, bir görüş modülü ve bir ısı yayma arka klipsi içeriyor.

Huawei VR Glass gözlüğünün 188 gram ağırlığında olduğu bilgisi verildi, yeni güncellenen 6DoF konumlandırma etkileşimini desteklediğini, güvenli bölgenin kontrolör aracılığıyla özelleştirilebileceğini ve kızılötesi optik konumlandırmayı desteklediğini iddia etti. 5*5 metre ve cep telefonlarına, PC’lere bağlanabiliyor. İlerleyen zamanlarda harici ekipmanlarda dahil olacağı bilgisi aktarıldı. Huawei‘nin kendi VR uygulama marketi için, bir kaç 6DoF oyununu da tanıttı.

Huawei oyun setini ilk etapta Asya ülkelerinde satışa çıkacak ve satış fiyatı 3999 yuan, ön sipariş 17 Kasım 21:08’de başlayacak; 6DoF konumlandırma interaktif kiti 1999 yuan ve aynı anda satışa çıkacak.

Huawei VR Glass 6DoF oyun setinin ilk olarak Jiangxi, Nanchang’da düzenlenen 2020 Dünya VR Endüstrisi Konferansı’nda (WCVRI) sergilendi.

 

Yorum yazın

TeknoVR