Vudu VR Uygulaması ile Artık Oculus Quest’te 3D VR Film ve TV Programı İzleyebilirsiniz

2 dakika, Okuma Süresi

Facebook bu hafta Vudu VR uygulamasının, Oculus Quest gözlüklerine geldiğini duyurdu ve kendi VR gösterim odanızın rahatlığında 200.000’den fazla film ve televizyon programının keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor. İsteğe bağlı video mağazası ve akış hizmeti ile, 4K UHD’de sunulan ücretli premium içeriğin yanı sıra %100 ücretsiz olarak sunulan geniş bir içerik yelpazesine sahip içeriğe ulaşabilirsiniz.

Vudu VR Uygulaması ile Artık Oculus Quest’te 3D VR film izleyebilirsiniz.

İçerik satın alabileceğiniz gibi, satın almak yerine içeriği kiralayabilirsiniz de. Buna Ryan Reynolds’un en yeni aksiyon-macera filmi Free Guy gibi ilk gösterimler ve Disney’in Jungle Cruise , Marvel Studios’dan  Black Widow , F9: The Fast Saga ve The Addams Family 2 gibi filmlerde dahil. Uygulama, 100’den fazla 3D film için de destek sunuyor; VR için mükemmel bir uyum diyebiliriz.

vudu vr

Bu tür oyunlar arasında Ready Player One,  Mad Max: Fury Road, Venom,  Jurassic World , The Boss Baby: Family Business ve Guardians of the Galaxy sayılabilir. Mobil, masaüstü veya akıllı TV uygulamalarında yaptığınız herhangi bir satın alma veya kiralama işlemi anında VR gözlüğünüzde görünerek kusursuz bir video akışı deneyimi vaat edeiyor.

Vudu VR uygulaması, Netflix, Amazon Prime Video ve YouTube dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Oculus Quest platformunda halihazırda mevcut olan çeşitli video akışı uygulamalarını destekliyor.

Şirketin neredeyse her büyük stüdyoyla ve düzinelerce küçük yapım şirketiyle lisans sözleşmeleri var ve büyük sinema filmleri, belgeseller ve bağımsız filmlerden kayıtlı müzik performanslarına, anime ve çocuk programlarına kadar bir çok içeriğe ev sahipliği yapıyor .

Vudu VR uygulaması artık Oculus Quest ve Oculus Quest 2 ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR