HTC’nin Vive XR Suite, Avustralya, Yeni Zelanda Ve Tayvan’a Genişliyor

1 dakika, Okuma Süresi

Tam özellikli uygulamalardan biri olan ve 2020’de piyasaya çıkan HTC’nin Vive XR Suite uygulaması uzaktan işbirliği konusunda uzmanlaşmış geniş bir sanal gerçeklik (VR) uygulaması yelpazesi bulunmaktadır.

İlk olarak Çin’de piyasaya sürülen Vive XR Suite, artık kapsamlı çevrimiçi çalışma çabalarını genişletmek isteyen şirketler tarafından EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika), Avustralya, Yeni Zelanda ve Tayvan’da satın alınabilir durumda. Paketin beş uygulaması, küçük toplantılardan çevrimiçi konferanslara kadar çeşitli hizmetler sunuyor.

Vive XR Suite ile Sanal Ortamda Toplantı imkanı

vive xr suite

VR gözlükler, PC’ler ve akıllı telefonlarla uyumlu olan paket, VR çözüm sağlayıcılarıyla ortaklığın bir parçası olan Vive Sync, Vive Sessions, Vive Campus, Vive Social ve Vive Museum’dan oluşuyor. Vive Sync başlangıçta 2 Bears Studio tarafından dahili bir işbirliği aracı olarak oluşturuldu ve şimdi diğer şirketlerin bire bir veya grup toplantıları için özel bir toplantı odası oluşturmasına izin veriyor. Bu, birçok işletmenin ilgileneceği temel bir uygulama olarak görülüyor.

Daha büyük ölçekli etkinlikler için, konferansların, sergilerin ve eğitim etkinliklerinin oluşturulmasına olanak tanıyan Immersive VR Education’ın Engage platformu tarafından desteklenen Vive Sessions’a sahip olabilirsiniz . Vive Campus (Virbela tarafından desteklenmektedir), uzaktan ekiplerin içeri girip çıkması için özel, her zaman açık sanal çalışma alanı ile sanal ofisler, öğrenme ortamları ve etkinlik alanları gibi konumların bir karışımına sahip.

Yorum yazın

TeknoVR