Horizon Call of the Mountain Oynanış Fragmanı – PSVR 2 Oyunu

Horizon Call of the Mountain Oynanış Fragmanı Sadece Bir Deneyimden Daha Fazlası Olacağını Gösteriyor

Sinem ALADAG
2 dakika, Okuma Süresi

Horizon Call of the Mountain oynanış fragmanı ile PSVR 2 oyunu olarak bir deneyimden daha fazlasının olacağını gösteriyor. PSVR 2’ye özel bir oyun olan Horizon Call of the Mountain ilk oynanış fragmanını  yayınladı.

Horizon Call of the Mountain , PSVR 2 için yayınlanacak ilk büyük ayrıcalıklı oyun olacak. Sony’nin en sıcak serilerinden birinin VR’a geldiğini görmek elbette heyecan verici bir durum, ancak oyun ilk duyurulduğunda VR için ne kadar içerik olacağı veya VR’a ne kadar uyumlu olacağo belli değildi.

PlayStation State of Play etkinliği sırasında yayınlanan yeni bir oyun fragmanı, Horizon Call of the Mountain’ın kısa bir deneyimden çok tam bir oyuna daha yakın olacağını gösteriyor.

Resmi PlayStation Blog’daki bir gönderi ayrıca projeden “ana hikayesi” olan bir “oyun” olarak bahsediyor ve hatta Call of the Mountain’ın  oyuncular için ideal bir yol olacak ayrı bir “sürükleyici River Ride deneyimi” içereceğini söylüyor.

İlginizi Çekebilir

Horizon Call of the Mountain oynanış fragmanını izlerseniz, ilk göründüğünden daha fazlası var gibi görünüyor. PSVR 2 Oyunu için 15 saatlik bir deneyim olabilir.

Geliştirici Guerrilla, oyunu şöyle tanımlıyor:

Horizon dünyası yakından muhteşem. Dağın Çağrısı’nda, Sundom’a yönelik yeni ve ciddi bir tehdidi araştırarak kendini kurtarmayı uman eski bir Gölge Carja Savaşçısı olan Ryas’ın gözünden göreceksiniz. Tırmanma ve okçulukta usta, onun yerine adım atarken, tehlikeli dağlara tırmanırken ve Thunderjaw gibi güçlü makineleri devirirken hayatta kalmak için çok önemli iki beceri.

Yolculuğunuz boyunca çeşitli araçlarda ve silahlarda ustalaşacak ve sizi her durum için ve donatmak için ek teçhizat yapmak için bu yeni dünyanın birçok malzemesini kullanacaksınız. Ama tek başına gitmeyeceksin. Yol boyunca, Aloy’un kendisi de dahil olmak üzere yeni ve eski Horizon karakterleriyle tanışacaksınız.

You may also like

TeknoVR