Gorilla Tag 1.5 Milyon Oyuncuya Ulaştı

1 dakika, Okuma Süresi

Gorilla Tag 1.5 milyon oyuncuya ulaştı. Çok oyunculu VR hit Gorilla Tag’da şaşırtıcı bir şekilde 1,5 milyon oyuncu dolaşıyor.

Bu hafta, geliştirici Another Axiom, Twitter’da doğruladı ve ayrıca uygulama içi satın alımların artık oyunun Quest sürümünde mevcut olduğunu doğruladı. Meta, bu ayın başlarında Quest’te App Lab başlıkları için IAP desteğini başlattı. Oyunu ücretsiz  olarak indirebilirsiniz ve IAP’lerin yeni özellikler ve haritaların aksine avatar kişiselleştirmeleriyle ilgili olmasını bekleyebilirsiniz.

Gorilla Tag 1.5 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Mevcut oyuncu sayısı ile ilgili tam olarak bu oyunculardan kaçının Quest’te ve kaçının Steam’de olduğuyla ilgili bilgi verilmedi. Normalde Quest’in popülaritesinin çoğunluk sağlayacağını varsaysak da, oyunun App Lab mağazasında arka planda olduğu ve Steam sürümünün daha fazla kullanıcı tarafından oylandığını düşünürsek, net bir yorum yapmak da doğru olmayacak. Bu oyunculardan bazıları muhtemelen oyunun SideQuest versiyonundan da geldiğinidüşünebiliriz.

İlginizi Çekebilir

Durum ne olursa olsun, çok oyunculu oyunun ne kadar popüler hale geldiğini görmek güzel. Hatta geçen ayki Connect konferansında John Carmack, Quest’te bazı AAA yapımlarından daha fazla oyuncuya sahip olduğunu söyleyerek oyunun başarısını kutladı.

Quest mağazasında Gorilla Tag için resmi bir sürümü her an görebiliriz. Şu anda, oyun Steam’de erken erişimde ve Meta, EA oyunlarının Quest mağazasına girmesine izin vermediğini söylüyor. Bu, bazı oyunlar için negatif olarak görülsede Onward ve Blade And Sorcery gibi oyunlar yine de kendini göstermeyi başardı.

Yorum yazın

TeknoVR