Geenee AR İle VR Avatarınızı Gerçek Dünyaya Getirin

Geenee AR'nin benzersiz yazılımı, NFT giysi ve aksesuarları giymenize izin vermek için tüm vücut takibini kullanıyor.

2 dakika, Okuma Süresi

Geenee AR, dijital avatarınızı gerçek dünyaya taşımanıza yardımcı olmak için Ready Player Me ile ortaklık kurdu. Snapchat veya Instagram’da bulabileceğiniz AR filtrelerinin çoğuna benzer şekilde olacak, deneyim, gerçek dünyadaki vücudunuz üzerinde NFT’ler, sanal giysiler ve diğer özellikler gibi aksesuarlarla birlikte sanal bir avatar katmanlamak için tam vücut izlemeyi kullanacak.

En iyi yanı, herhangi bir kodlamaya gerek olmaması. Ready Player Me avatarınızı doğrudan Geenee’nin WebAR Builder platformuna sürükleyip bırakmanız yeterli, yazılım tüm işi sizin için yapacak. Ardından, dijital muadilinizi eğlenceli fotoğraflar ve videolar oluşturmakta özgürce kullanabilirsiniz.

Geenee AR

geenee ar i̇le vr avatarınızı gerçek dünyaya getirin

Geenee AR CEO’su Cory Grenier yaptığı resmi bir açıklamada , “Başka hiçbir avatar platformu Ready Player Me gibi ölçeklenebilir, birlikte çalışabilir bir metaverse için hazır ürün oluşturmadı, bu nedenle ortak olmak için doğal bir sinerjiydi. Geenee, sanat ve yapay zekanın emsali olmayan anlamlı ürünler sunmak için bir araya geldiği Ready Player Me ile birlikte bir Web3 geleceğini birlikte geliştirirken AR ve blockchain arasında köprü kurmaktan heyecan duyuyor.”

Metaverse geçiş yapan markalar ve endüstrilerle birlikte, bir çok kişinin dediği gibi “dijital eşleştirme” bireyler için de aynı derecede önemli hale geliyor. Kültürel temsile odaklanan daha gerçekçi avatarlar için tüketiciler arasında güçlü bir istek görüyoruz.

Mart ayındaki Immersive Global Summit Metaverse 2.0 Konferansı’nda teknoloji ve insanlar arasındaki ilişkiler için, panelistler avatar teknolojisinin etkileyici olsa da metaverse’ün büyümesi için daha kapsayıcı olması gerektiği konusunda hemfikirdi ve bir panelist konuşmasında: “Daha kapsayıcı insanların birbirleriyle ilişki kurması, birlikte çalışması ve birlikte olması daha kolay hale getirecek.” dedi

geenee ar i̇le vr avatarınızı gerçek dünyaya getirin

Yorum yazın

TeknoVR