Kaos hayranı mısınız? Gazzlers adlı VR oyunu kesinlikle denemek isteyeceksiniz.

Gazzlers tek başına veya üç oyuncuya kadar ortaklaşa oynanabilir. 2022 çıkış tarihine rağmen, oyun şimdiden etkileyici şekilde ses getirdi.

2 dakika, Okuma Süresi

Kaos hayranı mısınız? Cevabınız evet ise , Banzai Studios tarafından yayınlanan Gazzlers adlı VR oyunu kesinlikle denemek isteyeceksiniz. Gazzlers, rogue-lite VR nişancı oyunu, Batı tarzı bir buharlı lokomotifi “Gazzlers” olarak bilinen sonsuz aptal, karizmatik ve kaotik yaratık dalgasına karşı savunmak için inanılmaz bir silah cephaneliğine sahip olmanızı sağlayacak.

Bu VR oyununda, siz ve mürettebatınız zırhlı bir lokomotife binin ve Ginkgo gezegeninin çöle benzeyen çorak topraklarında bir kros macerasına atılın. Öncelikli hedefiniz, Pilgrimage of Steel’i tamamlamak için Phil’i Ebedi Alevi Son İstasyona teslim etmektir. Kulağa basit geliyor, değil mi? Ama yanılacaksınız.

gazzlersYol boyunca, adrenalin yüklü canavar çeteleri her fırsatta sizi pusuya düşürmek için bekliyor olacak. Mad Max benzeri mekanikleri kullanarak, bu yol eşkıyaları, ilerlemenizi durdurmak için treninize saldıracaklar. Kendinizi savunmak için benzersiz silahlar üretmeniz ve özel kaynaklar toplamanız gerekecek. Gazzler’larla savaşmanın yanı sıra, Havarilerin geride bıraktığı eserleri toplayarak Ginkgo’nun antik gizemini ortaya çıkaracaksınız.

Yaptığınız her dalışta rastgele karşılaşmalar olacak, bu da hiçbir dalışın birbirine benzemediği anlamına geliyor. Gazzler, canavar kamyonlar, hippi kamyonetler, buldozerler, tanklar, parti otobüsleri ve hatta bir Zamboni dahil olmak üzere çeşitli çirkin araçları kullanarak sizi kovalayacak! İşleri daha da karmaşık hale getirmek için, her Gazzler’ın sizi raydan çıkarmak için kendine özgü bir yöntemi olacak!

Kaotik oyunun sizi aldatmasına izin vermeyin; Gazzlers, basit bir VR wave-shooter‘dan daha fazlasıdır. Bu yarım yamalak çılgın ıvır zıvırları alt etmeyi umuyorsanız, hızlı düşünmeniz ve etkili stratejiler geliştirmeniz gerekecek. Her Gazzler saldırısının karmaşık bir bulmaca gibi ele alınması gerekir. Hayatta kalmak için, daha da güçlü silahlar oluşturmalısınız, bunun için bir araya getirilebilecek bileşenlerin ve özel modların kilidini açmanız gerekiyor. Bu VR oyununda yaratıcılık ve strateji bir zorunluluktur.

Tek başına veya üç oyuncuya kadar ortaklaşa oynayabilirsiniz. 2022 çıkış tarihine rağmen, oyun şimdiden etkileyici şekilde ses getirdi.

VR Oyun için Erken Erişim başlattı, 2023 yılında Oculus ve PlayStation sürümleri için planlanıyor, Facebook, Twitter sayfaları

Yorum yazın

TeknoVR