Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya VR Deneyimi İle Tanırım Yapıyor

1 dakika, Okuma Süresi

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya. Bir ejderha gibi uçmaya hazır mısın? Yeni bir Ejderhanı Nasıl Eğitirsin VR deneyimi ABD’deki iFly merkezlerinde yaşatılmaya başlandı.

iFly, devasa fanlar kullanarak iç mekan hava dalışı sağlıyor. VR deneyimi, eğitmenler sizi filmin dünyasını gezerken havada sürüklüyorlar. Filmde Hiccup veya Astrid’in ardından uçuş deneyimi yaşayabileceğiniz iki  seçeneğe sahip olacaksınız. Dişsiz’in yanında gökyüzünde kaymak hissi. Uygulamaya, franchise son filmi, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya’yı tanıtmak için tasarlanmış.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya VR Deneyimi

Yukarıdaki deneyim için bir fragmana göz atabilirsiniz. Karakterlerin rol alması, ejderhalar gibi denemek ve uçmak için kanat takımlarını kullandığı özel içeriğe sahip. Kulağa güvenli geliyor değil mi? VR’de uçma deneyimini yakalamak için harika bir yol.

[related-post id=”8859″]

Bununla birlikte, bunu ev VR gözlükleri ile kullanılabilir olarak dönüştüren bir tür deneyim olmasını beklemeyin. Büyük ölçüde dış donanıma bağımlı olan deneyim türüne benziyor.

Bu, serinin VR içeren ilk tanıtımı değil. 2014’te DreamWorks, Dragon 2’de Nasıl Eğitileceğini Teşvik Etmek için New York Comic Con cazibe merkezi oluşturmuştu.

Yorum yazın

TeknoVR