Samsung, Dreamground Artırılmış Gerçeklik Oyun Alanlarını Tanıttı

2 dakika, Okuma Süresi

Samsung Dreamground Artırılmış Gerçeklik oyun alanlarını duyurdu. Ziyaretçileri benzersiz bir dijital ortama çekmek için fiziksel yapıları AR teknolojisiyle birleştiren yeni nesil oyun alanı Dreamground’ı duyurdu. AR görselleri, ek dünyalara açılan kayan portallar ve çeşitli ekran animasyonları ile geliştirilmiş fiziksel sanat eserlerini keşfetmek için akıllı telefon cihazlarını kullanabilirler .

Şirket resmi bir yayında “Tüketiciler kendilerine özel anlamlı deneyimler istiyor” dedi . “Birlikte çalışan bağlantılı ürün ve hizmetlerinin genişliği ve derinliği ile Samsung, bu deneyimlerin ve çok daha fazlasının insan bağlantısının büyüsünü hayata geçirmesini sağlıyor.”

Dreamground Artırılmış Gerçeklik Oyun Alanları

Ziyaretçiler, gerçek zamanlı olarak başkalarıyla işbirliği yapabilir ve kalıcı AR öğelerini kullanarak mevcut yapılara katkıda bulunabilir ve havada çizim yaparak kendi sanatlarını yaratabilir. Bu kreasyonlar 24 saat boyunca Dreamground deneyiminde kalacak ve diğer ziyaretçilerin sınırlı bir süre için de olsa eserlerinizin keyfini çıkarmasına izin verecek. Hatta eğlenebileceğiniz birkaç soyut yüz filtresi bile var.

Her oyun alanında Bubblonland, Fluttering Forest ve Crystal Galaxy gibi ek dünyalara açılan portallar bulunuyor.

Samsung, “Dreamground deneyimi, Verizon’daki Galaxy 5G cihaz sahiplerine özel portallar içeriyor” diye ekledi. “Bu Galaxy 5G Portalları, 4K, 360 akışlı video ve ultra yüksek kaliteli AR özelliklerine sahiptir. Yüksek çözünürlükte ve gerçek zamanlı olarak keşfetme ve etkileşim kurma yeteneği, 5G’nin yüksek bant genişliğinin ve düşük gecikme süresinin gücünü gözler önüne seriyor.”

Hollywood Park ve Los Angeles’ta SoFi Stadyumu yanı sıra Samsung 837 kullanarak New York’ta Android veya iOS cihazları ile deneyimleyebilirsiniz. Galaxy 5G cihazı olanlar, çeşitli 4K, 360 derece video ve AR içeriği içeren özel portallara erişebilecekler.

Daha fazla bilgi için Samsung’un resmi duyurusuna buradan göz atabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR