OYUN

Creed: Rise to Glory Yeni Güncelleme İle İkonik Rocky Karakteri Geliyor

Survios’un mükemmel , tanıdık bir yüz ekleyerek büyük bir güncelleme yapıyor.

Geliştirici, oyun için bir tweet attı. “Yakında geliyor” şeklinde bir Legends güncellemesi sunuyor. Sanallaştırılmış bir rakibi olan Creed resmi de buna dahil. Tabii ki , oyunda oynadığın Adonis Creed’in babası. Creed vs Creed, gibi?

İsim ve resim, oyuna en az bir ikonik Rocky karakterinin geldiğini gösteriyor. Creed’in oynayabileceğiniz ya da düpedüz dövüşebileceğiniz biri olup olmadığını henüz bilmiyoruz, ancak ikinciye bahse gireriz. Umarım güncelleme ile dahil edilecek başka ünlü yüzler de olur. Dolph Lundgren’den Ivan Drago ve Bay T’nın Clubber Lang’iyle de dövüşmeyi çok isteriz. Bununla birlikte, sanal Carl Weathers gibi oynama düşüncesi heyecan verici duruyor.

Oyunun PSVR sürümü zaten genç Rocky Balboa’ya karşı maç yapmana izin veriyor. Bu güncellemenin içeriği PC’ye de getirip getirmeyeceğini henüz bilmiyoruz.

Creed: Rise to Glory büyük hayranlarıyız, bu yüzden taze içerik beklentisi içindeyiz. İncelememizde, VR gözlük için henüz piyasaya sürülen “en iyi boks oyunu” adını vermiştik. Oyun, yorgunluk gibi etkileri kopyalayan ve oyuncuların spam yapmasını önleyen hayali bir yakın dövüş sistemi sunuyor.

  2018 Kasım Ayında Çıkacak VR Oyunlar ve Fiyatları Rift, Vive, Windows

Benzer İçerikler

Survios, VR Müzik Programı Electronauts Uygulamasını Duyurdu

OrbusVR: Reborn, VR MMORG Oyununu Yeni Sınıflar ve İçeriklerle Yeniden Yapılandırıyor

Archangel VR, Rift ve Vive Versiyonu için Fiyatı Düşürdü

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir