Contractors VR, PC Ve Quest İçin Yeni Haritalar Geliyor

4 dakika, Okuma Süresi

Contractors VR. Dışarıdaki operatörler için heyecan verici haberler var, Caveman Studio’nun Contractors için en son güncellemesi, istenen bazı yamaları ve önemli bir yeni özelliği oyuna getiriyor.

Contractors VR için Yeni Güncelleme

Yeni gelecek v.0.91 güncellemesi ile oyuna eklenecek en önemli özellik yeni haritalar olacak. Güncelleme artık PC VR ve Quest genelinde kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe izin veriyor. Diğer operatörlerle paylaşmak üzere haritalar oluşturmaya başlamak için resmi modkit kılavuzlarına göz atabilirsiniz.

Modkit, özel haritaları değiştirmenize ve yüklemenize olanak sağlıyor olacak, ancak şu anda yüklemeleri ve oyun modlarını değiştirmek mümkün değil bunun için bir sonraki güncelleştirmeyi beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Mevcut tüm modların bir listesini görmek isterseniz, bunları resmi Contractors web sitesinde bulabilirsiniz. Bir diğer topluluk isteği olan silah eklemesi de bu güncelleme ile gelecek ve bu silah kış güncellemesinde gelen ve herkesin severek kullandığı kızartma tavası olacak.

contractors, pc ve quest i̇çin yeni haritalar geliyor

Yama ayrıca, aydınlatma, dokular, 3D modeller ve genel sorunların tümüne sahip Fabrika haritasına bir dizi düzeltme getiriyor ve bu haritada biraz özen gösteriliyor ve bu da ona aslına çok ihtiyaç duyulan bir destek sağlıyor. En büyük değişikliğin haritalarda olduğunu söylemiştik ve Arctic için yeni bir helikopter pisti ve tüm haritalarda mevcut olan yeni bir sis efekti dahil olmak üzere oyundaki bazı silahlar ve diğer modeller iyileştirildi.

Dikkate değer değişiklikleri sıralamak gerekirse;

  • Loadout sayısı 5’e yükseltildi.
  • Seyirciler artık oyun içi lider tablosunda listeleniyor.
  • Sunucu listesi için yalnızca herkese açık bir filtre eklendi.

Ayrıca, yaşam kalitesi üzerinde büyük etkisi olması gereken ses ve bot sorunları için bazı hata düzeltmeleri yapıldı. Bunun Contractors hayranları için hoş bir güncelleme olduğunu söylemek gerekiyor ve tüm özel haritalarınızı görmek için sabırsızlanıyoruz!

Yorum yazın

TeknoVR