Bonelab Çıkış Tarihi, Benzersiz Avatar Değiştirme Özelliğiyle

Stress Level Zero'nun yıllardır sesizce üzerinde çalıştığı yeni oyunu daha önce Quest 2 ve PC VR için duyurulmuştu, Geliştirici büyük bir süpriz yaparak 1 hafta kala oyunun çıkış tarihini müjdeledi. Oyunun tanıtım videosu haberimizin içeriğinde

2 dakika, Okuma Süresi

Stress Level Zero süpriz yaparak Bonelab çıkış tarihini duyurdu. VR fizik sanal alan macerası Boneworks’ün beklenen devamı olan Bonelab, geliştirici Stress Level Zero tarafından yapılan sürpriz bir çıkış tarihi duyurusunun ardından önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek. Oyunun çıkış tarihiyle birlikte, yeni oynanışı, benzersiz bir avatar değiştirme mekaniği içeriyor.

Bonelab Çıkış Tarihi

Geliştirici, son birkaç yıldır sessizce oyun üzerinde çalışıyor. Bu nedenle, stüdyonun bugün  Bonelab için ani bir çıkış tarihi duyurmasına şaşırttı: gelecek hafta 29 Eylül Perşembe. Oyun, Quest 2 ve SteamVR‘de aynı anda yayınlanacak (orijinal Quest desteklenmeyecek).

Çıkış tarihi duyurusunun yanı sıra stüdyo, oyuncuların benzersiz boyut ve niteliklere sahip çeşitli karakterler arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmalarını sağlayan benzersiz bir avatar değiştirme mekaniğine sahip olan oyununa şimdiye kadarki en iyi görünümü de ekledi.

Avatar değiştirmenin akıcılığı, Stress Level Zero’nun imza atışı ve fizik odaklı oynanışıyla birleştiğinde, denemek için sabırsızlandığımız gerçekten ilginç bir kombinasyon gibi görünüyor.

VR’da oyun etkileşimi için fiziksel simülasyonun sınırlarını zorlayan bir fizik sanal alan macerası olan Boneworks’ün devamı niteliğinde.

bonelab 2 768x432 1

Yukarıdaki oyun fragmanının ve oyunun resmi Steam ve Quest mağaza sayfalarında paylaşılan bilgilerde oyunun kapsamı hakkında çok az bilgi var:

BONELAB

Ölüme mahkûm edildin, kaderden kaçan bir dışlanmışsın. Gizli bir yeraltı araştırma tesisine giden yolu keşfetmek. Bir dizi zorlu deney ve keşif sizi bekliyor. Gerçeğe giden bir yol boşluktan çağırır.

Fizik Sistemi

Boneworks’ün gerçekçi fizik sistemleri tamamen geliştirilmiş ve cilalanmıştır. Oyun dünyası ile tutarlı bir güvenle etkileşim kurun.

İçsel VR Savaşı

Çeşitli menzilli, yakın dövüş ve egzotik fizik silahlarını kullanarak, emrinizde olan tüm bir cephanelik ile düşman karşılaşmalarına girişin.

İstediğin Kişi Ol

Özel avatar içe aktarma, oyunu istediğiniz gibi görünerek ve eşleşecek fiziksel istatistiklerle oynamanıza olanak tanır.

Anlatı

MythOS şehrinde bir yeraltı laboratuvarı keşfettikten sonra, arenalar, engelli parkurlar, taktik denemeler, sanal alanlar, deneysel modlar ve kullanıcı tarafından oluşturulan seviyeler dahil olmak üzere çeşitli oyun konumlarına erişebileceksiniz. Bu konumlardan öğeleri, avatarları ve ipuçlarını toplamak, gizemli hikayede ilerlemenizi sağlar.

PC VR’de yayınlanmasına ek olarak, Quest 2’de ilk kez piyasaya sürülecek ve bağımsız gözlüğünün oyunun yoğun fizik odaklı oynanışını nasıl kaldıracağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Yorum yazın

TeknoVR