Blair Witch VR Sürümü Bugün PlayStation VR Ve PC VR İçin Çıktı

Genç bir kayıp çocuğu aramaya katılmak için Bullet ile Kara Tepeler Ormanı'na giden eski polis memuru Ellis'in rolünü üstleniyorsunuz. Bununla birlikte, Ellis'in sıkıntılı bir geçmişi vardır, ormanda dolaşırken ortaya çıkan TSSB ve panik ataklardan muzdariptir.  

2 dakika, Okuma Süresi

İlk olarak 2020’de Blair Witch Oculus Quest Edition piyasaya sürüldükten sonra Bloober Team ve Incuvo, geçen ay Oculus Rift desteğini genişletti. Bugün, PlayStation VR ve PC VR gözlükleri için Blair Witch: VR Edition’ı piyasaya sürerek sanal gerçeklik (VR) setini tamamlıyor .

Blair Witch VR Sürümü, 2019’daki orijinal düz ekran sürümüne VR makyajı yapılmıştı, en önemlisi, oyunu mümkün olduğunca sürükleyici hale getirmek için birçok yeni etkileşimli özellik eklendi. Örneğin, ürkütücü ormanları keşfederken, orijinalinde olmayan yeni komutlarla, her zaman sadık pooch Bullet’iniz yanınızda olacak. Pet Bullet ve onu elinizle besleyebileceksiniz.

blair witch vr surumu bugun playstation vr ve pc vr icin cikti blairwitchvr oculusrift camp scaled

Oynayabileceğiniz birçok başka VR eklentisi var. Kapılar ve dolaplar gibi çevresel nesneler, tutularak açılabilirken, asma kilitler veya diğer mekanik öğeler gibi bulmaca öğelerinin fiziksel olarak etkileşime girmesi gibi. Bu nedenle PlayStation VR sürümü yalnızca PlayStation Move kontrolörleri ile çalışacak. Ayrıca çok sayıda açılabilir Kupa içerecek.

Oynanış bir düzenleme ile elden geçirilmiş olsada, hikaye aynı şekilde kaldı. Genç bir kayıp çocuğu aramaya katılmak için Bullet ile Kara Tepeler Ormanı’na giden eski polis memuru Ellis’in rolünü üstleniyorsunuz. Bununla birlikte, Ellis’in sıkıntılı bir geçmişi vardır, ormanda dolaşırken ortaya çıkan TSSB ve panik ataklardan muzdariptir.

Blair Witch VR Edition bugün 29.99 dolar karşılığında PlayStation Store ve Steam’de mevcut . PlayStation VR sahipleri ayrıca, orijinal film müziğini ve dijital sanat kitabını da içeren lüks, fiziksel bir versiyonunu 34.99 $ karşılığında satın alma seçeneğine sahip olacaklar. Aşağıdaki yeni fragmana göz atın.

Blair Witch VR Sürümü PlayStation VR Ve PC VR için

 

Yorum yazın

TeknoVR