Beat Saber Yeni Mekanikler Ve Ücretsiz OST 5 Paketi

2 dakika, Okuma Süresi

Geçen haftaki tanıtımdan ardından Beat Saber Arc & Chain gibi yeni mekanikler ve ücretsiz OST 5 paketini içeren güncellemeyi bu hafta yayınlıyor.

Beat Saber Yeni Mekanikler Ve Ücretsiz OST 5 Paketi

1.20.0 güncellemesi, ritim oyununa toplam 36 yeni harita getiren altı yeni şarkıdan oluşan ve yakın zamanda duyurulan Offical Soundtrack 5’i (veya OST5) içerecek. Adından da anlaşılacağı gibi, bunlar Beat Saber için özel olarak oluşturulmuş yeni şarkılar ve son DLC paketleri gibi dünyaca ünlü sanatçılara sahip değiller. Aşağıdaki tweet’teki yeni parçalardan birine göz atın.

Tam parça listesine, oyunun orijinal müziğinin çoğunda çalışmış olan Beat Games’in Müzik Direktörü Jaroslav Beck’in yeni bir parçası dahildir. İşte tam liste:

  • Schwank – $1.78
  • Ewok – Curtains (All Night Long)
  • Camellia – Final-Boss-Chan
  • Tanger – Firestarter
  • The Living Tombstone – I Wanna Be A Machine
  • Jaroslav Beck feat. Meredith Bull – Magic

Ayrıca bu güncellemeye yeni mekanikler olan  Arc ve Chain notaları da dahil olacak. Chain notalar sürekli sesler sunmak için düzenlenmiş ve normal notaların bölünmüş daha küçük halleri şeklinde karşımıza çıkarken, Arc notalar sizin light saber’ınız ile takip etmeniz gereken bir yol belirleyerek alışılagelmiş sadece kutulara doğru zamanda vurma mekaniğini biraz değiştiriyor. Yeni gelen şarkılar ile birlikte bu iki yeni mekaniği deneme şansımız olacak.

Son olarak güncelleme, seviye düzenleyicide kullandığınız 136 lazeri içeren yeni bir aydınlatma sistemini de oyuna dahil edecek. Bunlar, Beat Saber’da bir süredir gördüğümüz en büyük değişikliklerden bazıları ve oyunu 2022’ye doğru ilerleyen daha çeşitli parçalar ve görseller için hazırlıyor. Biz de test etme şansı bulduğumuzda yeni mekanikler ve eklentiler ile ilgili izlenimlerimizi sizler ile paylaşacağız.

 

Yorum yazın

TeknoVR