BattleGroupVR, VR uzay strateji Oyunu

1 dakika, Okuma Süresi

BattleGroupVR, bir filoyu kendi amiral geminizin köprüsünden savaşa yönlendirdiğiniz birinci şahıs gerçek zamanlı bir VR uzay strateji Oyunu. Savaş grubu komutanı olarak, Uzaktan oyunu yöneten ve gelişmeyi gözlemleyen bir general değil, aksiyonun bir parçası olduğunuz için hücuma liderlik ediyorsunuz. Seçtiğiniz kaptanlar ve savaş gemileriyle birlikte savaşın bir parçasısınız. Her biri kendine özgü özel yeteneklere, özelliklere ve silah yuvalarına sahip

BattleGroupVR, VR uzay strateji Oyunu, Amiral olarak filonuzu kontrol edin ve savaşın. Unutmayın stratejiniz oyunun sonunu belirleyen en büyük etken olacak.

Çeşitli farklı gemi türlerinin kilidini açın ve satın alın . Hızlı saldıran korvetlerden, uzun menzilli füze avcılarından, elektronik savaş bilim gemilerinden, tehlikeli taşıyıcılardan ve güçlü savaş gemilerinden. Hepsi emrinizde.

Gemilerinizi en iyi silah ve teknolojiyle donatın. Ağır toplar, füze rampaları, nokta savunma lazerleri – geniş bir silah ve bileşen yelpazesi emrinizde. Filonuzu çok çeşitli yeteneklerle donatarak savaş grubunuzun karşılaştığınız zorluklara hazırlıklı olmasını sağlayın.

Fetihlerinizde birlik ve gemiler sizinle birlikte büyür, onları kaybetmek büyük bir stres yaratacaktır. Kaptanlarınızı akıllıca seçin, her bir kaptan, filonuza doğru gemi ile eşleştirildiğinde savaşın gidişatını değiştirebilecek bir fayda yeteneği getirecek.

Kuvvetlerinizi düşmana karşı yönlendirin! Özel olarak VR için yapılmış, 3D uzay savaş ortamının komutasını kolaylaştırmak için benzersiz gerçek zamanlı strateji kontrolleri oluşturuldu.

Oyunu Steam’den satın alarak oynayabilirsiniz.

 

Yorum yazın

TeknoVR