BattleGroupVR, VR uzay strateji Oyunu

BattleGroupVR, bir filoyu kendi amiral geminizin köprüsünden savaşa yönlendirdiğiniz birinci şahıs gerçek zamanlı bir VR uzay strateji Oyunu. Savaş grubu komutanı olarak, Uzaktan oyunu yöneten ve gelişmeyi gözlemleyen bir general değil, aksiyonun bir parçası olduğunuz için hücuma liderlik ediyorsunuz. Seçtiğiniz kaptanlar ve savaş gemileriyle birlikte savaşın bir parçasısınız. Her biri kendine özgü özel yeteneklere, özelliklere ve silah yuvalarına sahip

VR Platformları:

BattleGroupVR, VR uzay strateji Oyunu, Amiral olarak filonuzu kontrol edin ve savaşın. Unutmayın stratejiniz oyunun sonunu belirleyen en büyük etken olacak.

Çeşitli farklı gemi türlerinin kilidini açın ve satın alın . Hızlı saldıran korvetlerden, uzun menzilli füze avcılarından, elektronik savaş bilim gemilerinden, tehlikeli taşıyıcılardan ve güçlü savaş gemilerinden. Hepsi emrinizde.

Gemilerinizi en iyi silah ve teknolojiyle donatın. Ağır toplar, füze rampaları, nokta savunma lazerleri – geniş bir silah ve bileşen yelpazesi emrinizde. Filonuzu çok çeşitli yeteneklerle donatarak savaş grubunuzun karşılaştığınız zorluklara hazırlıklı olmasını sağlayın.

Fetihlerinizde birlik ve gemiler sizinle birlikte büyür, onları kaybetmek büyük bir stres yaratacaktır. Kaptanlarınızı akıllıca seçin, her bir kaptan, filonuza doğru gemi ile eşleştirildiğinde savaşın gidişatını değiştirebilecek bir fayda yeteneği getirecek.

Kuvvetlerinizi düşmana karşı yönlendirin! Özel olarak VR için yapılmış , 3D uzay savaş ortamının komutasını kolaylaştırmak için benzersiz gerçek zamanlı strateji kontrolleri oluşturuldu.

Oyunu Steam’den satın alarak oynayabilirsiniz.

 

0 0 votes
Reting

Benzer İçerikler

Green Hell VR Oyunu İçin İlk Resmi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Mina

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezonu 30 Mart’ta Başlıyor

Mina

Half-Life: Alyx Bir Yıla Özel %40 indirim

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More