ARuVR ile kolayca sürükleyici çözümler oluşturun

ARuVR hizmetinde, hedeflenen hizmetleri dağıtmak için bir XR Yazma Sistemi, Eğitmen Kılavuzluğunda Oturumlar ve Etkileşimli Canlı Akış bulunuyor.

2 dakika, Okuma Süresi

kurumsal son kullanıcılar için XR eğitim içeriği tasarlamak, yönetmek ve sunmak için bir platform olan ARuVR, VIVE XR Elite, Meta Quest Pro ve Pico 4 Enterprise VR gözlük dağıtımı için kod kullanmadan içerik oluşturabileceğiniz araçlar sunuyor.

ARuVR’nin kodsuz çözümü, sürükleyici içerik oluşturma için giriş engelini azaltır. Araçlar, kullanıcıların karmaşık kod yazmadan sürükleyici öğrenme içeriği dağıtmasına da olanak tanır.

Kullanıcılar, isteğe bağlı veya eğitmen liderliğindeki oturumlar oluşturmak için sürükle ve bırak araçlarından yararlanarak kulaklığa hazır, kurumsal düzeyde sürükleyici bir uygulama oluşturabilir. Ayrıca, XR Elite, Quest Pro ve Pico 4 Enterprise desteğini sunarak ARuVR, yerel öğrenme merkezleri tarafından bağlanmadan uzaktan öğrenmeyi etkinleştirebilir.

ARuVR, BT, Coca-Cola, PwC, NEOM ve BAE Systems gibi birçok müşteriyle çalışır. Artık firma, XR içeriğini çeşitli cihazlar arasında verimli bir şekilde dağıtmak için değerli ortaklarına verimli ve esnek bir hizmet sunabilir.

Ayrıca, 3-4 Mayıs tarihlerinde Londra’da düzenlenecek Learning Technologies 2023 konferansında ARuVR, hologram ve metaverse teknoloji çözümlerini birleştiren çok kanallı bir XR eğitim çözümünü piyasaya sürecek.

ARuVR: İşletmeler için Lider XR

İş kullanıcıları, ARuVR’nin kapsamlı araç seti sayesinde çeşitli kullanım durumları için sürükleyici VR/AR kursları oluşturabilir.

Platform, modern iş yerlerinin ekip üyelerini sürükleyici içerikle meşgul etmelerine ve güçlendirmelerine yardımcı olur.

ARuVR ile işletmeler basit, verimli ve uygun iş gücü eğitimi çözümleri geliştirebilir. Sonuç, daha iyi iş sonuçları, daha hızlı öğrenme ve daha ucuz eğitimdir.

ARuVR hizmetinde, hedeflenen hizmetleri dağıtmak için bir XR Yazma Sistemi, Eğitmen Kılavuzluğunda Oturumlar ve Etkileşimli Canlı Akış bulunuyor.

Ayrıca, sürükleyici çözümler oluşturmak için basit ve etkili araçlar sağlayarak her işletmeye XR teknolojilerinden yararlanma şansı veren yenilikçi XR eğitimi yolda.

Şirketler, sürükleyici teknolojiyi ARuVR ile eğitim yığınına dahil etmenin değerini görebilir. Firma, ek geliştirme uzmanlığı veya özel ekipman için aşırı harcama gerektirmeyen sürükleyici öğrenme çözümleri sunuyor.

Şirketler ayrıca XR eğitim girişimlerini eş zamanlı olarak uygularken halihazırda sahip oldukları araçları kullanmaya devam edebilirler. Agnostik çözüm, ilk yatırım maliyetini düşürerek bunu yapma esnekliği sağlıyor.

Yorum yazın

TeknoVR