Arizona Sunshine 2 Quest 3 Güncellemesiyle 4K Dokulara Sahip Oldu

2 dakika, Okuma Süresi

Arizona Sunshine 2 Quest 3 güncellemesi ile daha iyi görsellere sahip. Geçtiğimiz Aralık ayında piyasaya sürülen Arizona Sunshine 2‘nin daha fazla geliştirme alacağını bir süredir biliyorduk. Patch 1.2’nin tüm platformlarda yayınlanmasıyla birlikte Quest 3 sürümü, zombi görsellerinde iyileştirmeler, daha yüksek kaliteli modeller ve gölgelendirme, yeniden işlenmiş parçacık efektleri ve Quest 2’ye kıyasla artırılmış işleme ölçeği vaat ediyor. Buddy, silahlar ve oyuncu elleri için 4K dokular da tanıtıldı.

Daha geniş değişikliklere gelince, Yama 1.2 artık silahınız için kolay bir yeniden yükleme seçeneği ekliyor. Buddy için yalnızca el bombaları için kullanılan ek sırt kılıfları var, kan kaplaması artık devre dışı bırakılabilir, silah ağırlığı artık Quest’te bir kullanıcı ayarıdır ve zombiler için hacim boyutu azaltılmıştır. Düzeltmelerin ve ince ayarların tam listesini Steam’de ve Quest Store’da bulabilirsiniz.

Vertigo Games, Arizona Sunshine serisini ölümden geri getirdi ve en iyi ahiret hayatını yaşadı. Mükemmel yazım, oyunculuk, ilerleme hızı ve olağanüstü aksiyonla Arizona Sunshine 2, VR’yi süsleyen şimdiye kadarki en ilgi çekici ve erişilebilir arcade şiddetlerinden bazılarını sunuyor.

Arizona Sunshine 2 şu anda Meta Quest platformunda, PC VR , PSVR 2 ve Pico VR gözlükleri için mevcut.

Yorum yazın

TeknoVR