Arashi Castles Of Sin (Arashi VR) PlayStation VR Lansmanı

Seçkin bir ninja olarak, bu altı haydutu gizli ve kullanışlı kurt arkadaşınız Haru'yu kullanarak öldürmeniz gerekiyor. Arashi VR, düşmanları sessizce dağıtmak için çatılara çıkarak veya yerdeki köylerden gizlice geçerek katananızı kullanarak bölgeleri dilediğiniz gibi ele geçirmenize izin verecek

4 Okuma Süresi

Halo: Recruit ile tanınan sanal gerçeklik (VR) stüdyosu Endeavor One,  PlayStation VR’a özel en büyük projesi olan Arashi VR oyununu piyasaya sürdü. Stüdyo, yeni bir fragman yayınladı.

Arashi VR PlayStation VR Oyun Lansmanı

Feodal Japonya’da geçen, ölümcül bir shinobi suikastçısı ve soylu Arashi Hanesi’nin hayatta kalan son oğlu Kenshiro rolüne adım atıyorsunuz. Özet, “Iga’nın Altı Oni’si olarak bilinen vahşi haydutlar, ülke genelindeki kalelerin kontrolünü ele geçirdi ve arkalarında kanlı bir terör yolu oluşturdular” diye açıklıyor. “Kuzenin Ayane ve senin yanında olan sadık kurt arkadaşın Haru’nun rehberliğinde ülkeyi kurtar ve hak iddia eden acımasız despotları yen.”

arashi castles of sin arashi vr playstation vr lansmani arashi image4 1024x575 1 scaled

Seçkin bir ninja olarak, bu altı haydutu gizli ve kullanışlı kurt arkadaşınız Haru’yu kullanarak öldürmeniz gerekiyor. Düşmanları sessizce dağıtmak için çatılara çıkarak veya yerdeki köylerden gizlice geçerek katananızı kullanarak bölgeleri dilediğiniz gibi ele geçirmenize izin verecek. Haru yanınızdayken, düşmanlara saldırması veya dikkat dağıtıcı şeyler yaratması için komuta edebileceksiniz.

Endeavor One, feodal dönem Japon silahlarından oluşan bir cephanelik sunarak her şeyi otantik tutuyor, bu yüzden yay ve katana’nın yanında hava tabancası, shuriken, zehirli yiyecekler ve daha bir çok şey b ulunmakta. Bu nesnelerin hepsi doğrudan savaştan kaçınmak için veya düşmanları sessiz bir şekilde öldürme için tasarlandı. Ancak fragmanın açıkça vurguladığı gibi, ihtiyaç duyduğunuzda tam kılıç dövüşleri yapabilirsiniz.

Arashi Castles Of Sin

arashi castles of sin arashi vr playstation vr lansmani arashi image1 scaled

Oyun 10 Ağustos’ta yayınlandı. Sony’nin PSVR gözlüğü için piyasaya sürülen tek oyun samuray macerası değil, Kluge Interactive’in ritim aksiyon oyunu Synth Riders var. Ve PSVR sahiplerinin Fracked, I Could You to Die 2 ve Traffic Jams ile yeni kaliteli oyunlarda çok yakında sahip olacakları bazı VR oyun başlıklarından bir kaçı.

 

Yorum yazın

TeknoVR