Akıllara Durgunluk Veren Yeni Another Fishermans Tale Oynanış Fragmanı

2 dakika, Okuma Süresi

InnerspaceVR, VR bulmaca macerası  A Fisherman’s Tale’in  devamı yakında geliyor. Another Fishermans Tale oynanış fragmanı ile InnerspaceVR hem de yayıncı Vertigo Games, neyin beklediğini gösteren yeni bir oynanış videosu yayınladı.

Bugün Future Games Show’da (FGS) Bahar Vitrini’nde ortaya çıkan yeni fragman, bu kez oyuncunun kendi vücudunu temel bulmaca mekaniği olarak kullandığı ve sizi ayırmakla görevlendirdiği söylenen, yaklaşan VR bulmaca oyununun akıllara durgunluk veren evreninden bazılarını gösteriyor.

InnerspaceVR, devam filminin Balıkçı Bob’un hikayesine yeni bir bölüm getirdiğini söylüyor: “Özgün benliklerimizi inşa ederek ve yeniden inşa ederek yarattığımız anlam hakkında büyülü ve dokunaklı bir anlatı örüyor.”

İçinde stüdyo, oyuncuların Bob’un elini bir dağ geçidine atmak ve ardından bir nesneyi almak için sürünmesini sağlamak veya farklı bir bakış açısı için kafanızı başka bir yere göndermek gibi şeyler yapacağını söylüyor.

Uzuvlar da modülerdir, çünkü duvarlara tırmanmanıza izin veren korsan kancası eli, ipi kesmek için yengeç pençesi ve yüzme yeteneğinizi geliştirmek için balık kuyruğu gibi yeni becerilerin kilidini açmak için çeşitli nesnelerle değiştirdiğinizden uzuvlar da modülerdir. Kuklacı eller ayrıca uzaktaki nesneleri ve araçları almanıza da izin verecektir.

InnerspaceVR , Another Fisherman’s Tale’in beş ila altı saatlik bir macera olacağını ve sizi dizinin kahramanının kızı Nina’nın yerine koyacağını söylüyor.

InnerspaceVR bunu şu şekilde açıklıyor:

“Bob’un korsanlar, batık gemiler, hazineler ve mistik yerler hakkındaki görkemli hikayelerini hatırlayan Nina, Bob’un maceralarını yeniden canlandırmaya başlar ve hayali bir hafıza ve fantezi dünyasına dalar. Gerçeği kurgudan ayırabilecek ve balıkçı masalının ardındaki gizli gerçeği ortaya çıkarabilecek mi?”

Ve evet, görünüşe göre Fransız komedyen Augustin Jacob, oyunun dumanlı, bariton anlatıcısı rolünü yeniden canlandırıyor.

Başka bir Fisherman’s Tale bu yılın 2. çeyreğinde çıkması planlanıyor ve PSVR 2, Meta Quest 2 ve PC VR’a geliyor.

 

Yorum yazın

TeknoVR