2 Eylül’de Jurassic World Aftermath 2. Bölümü, Oculus Quest İçin Yayınlanacak

Jurassic World VR Hikayenin devamı, Jurassic Dünya Aftermath: Bölüm 2  sürprizlerle dolu maceradır, özellikle filmi serisinin hayranları için

3 Okuma Süresi

Jurassic World Aftermath geçen yılın sonlarında Oculus Quest‘e özel olarak yayınlanmıştı ve kısa ama merak uyandıran bir deneyim olarak beğeni topladı. Daha öncede oyunun iki bölüm olarak planlandığı bilgisi verilmişti ve 2 Eylül’de ikinci bölümü Part 2 yayınlanacak.

Jurassic World Aftermath Part 2

jurassic world aftermath part 2

Jurassic World VR, İkinci bölümde, Coatsink sizi keşfedilecek yeni yerlere, çözülecek yeni bulmacalara ve çok dikkatli olmanız gereken daha fazla dinozor karşılaşması sunacak. Dr. Henry Wu’nun gösterişli ofisini keşfedecek ve tesisin altındaki gizli bir kasaya gireceksiniz.

Coatsink Anlatı Tasarımcısı Jon Davies yaptığı açıklamada, “Isla Nublar’da olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenizi sağlıyor ve hayatta kalmak için zekanıza, hızlı reflekslerinize ve rahat bir kafaya ihtiyacınız olacak” dedi. “Hikayenin devamı,  Jurassic Dünya Aftermath: Bölüm 2  sürprizlerle dolu maceradır, özellikle filmi serisinin hayranları için.”

Yorum yazın

TeknoVR