Z-Race Oynayarak Gerçek Para Kazanın

5 Okuma Süresi

Geçtiğimiz Mart ayında SteamVR gözlükleri için piyasaya sürülen VR arcade yarış oyunu Z-Race, artık Oculus Quest ve Oculus Quest 2 gözlük sahibi oyuncular için yayınlandı.  Z-Race, avuçlarınızı terletecek adrenalin yüklü bir üçüncü şahıs yarış deneyimi sunuyor. Bu yüksek hızlı asimetrik yarış oyununda oyuncular, yerçekimi önleyici gemilerin kontrolünü ele geçirerek, her biri kendi benzersiz düzenine ve üstesinden gelinmesi gereken engellere sahip çeşitli fütüristik mekanlarda diğer oyunculara karşı yarışır.

Z-Race, sizi doğrudan kokpite yerleştirmek yerine, benzersiz bir kontrol şeması kullanarak geminize üçüncü şahıs bakış açısıyla pilotluk yapmanızı sağlıyor. Bir hareket kontrol cihazı, geminin kendisi olarak işlev görür ve oyun içi engellerin etrafında inanılmaz hızlarda geçmenize olanak tanıyor. Diğer denetleyici, hız artırma ve ağır çekim gibi özel yetenekler için kullanabilirsiniz.

vr arcade yarış oyunu

Şu anda, gerçek zamanlı senkronize çok oyunculu modu yok. Bunun yerine, oyuncular birbirleriyle offline olarak yarışırlar. Genel bir sıralama listesi, her yarışçının istatistiklerini izleyerek zamanınızı hem arkadaşlarınızla hem de yabancılarla karşılaştırmanıza olanak tanıyor.

Canlandırıcı oyun mekaniğine ek olarak, Z-Race , benzersiz yarış gemisi çıkartmalarıyla kendisini diğer VR yarışçılarından ayırıyor. Geliştirici XOCUS, kendi sahte şirketlerini ve sponsorlarını tasarlamak yerine,  VR topluluğu içinden çeşitli üreticileri, geliştiricileri dahil etti.

 

Z-Race Oynayarak Gerçek Para Kazanın

Şu anda Oculus Quest ve Oculus Quest 2 gözlükleri için mevcut.  Z-Race demosu, tam deneyimin küçük bir tadını sunarak tek bir pistte diğer yarışçılara karşı savaşmanıza olanak tanıyor. Oyunun Quest’e gelişinin onuruna, XOCUS 1.000 dolar değerinde bir ödül havuzuna sahip bir oyun içi turnuvaya ev sahipliği yapıyor.

24 Eylül’e kadar gerçekleşecek olan Uygulama Laboratuvarı Kupası, Oculus Quest oyuncularının arasından en hızlıyı seçecek. Turnuvanın sonunda en iyi 10 oyuncu aşağıdaki nakit ödüllerle ayrılacak:

  • 1. sıra: 300 $
  • 2. sıra: 200 $
  • 3. sıra: 150$
  • 4.-10. sıra: Her biri 50$

Z-Yarış demo Oculus Quest ve Oculus arayışı aracılığıyla 2 gözlük üzerinde artık kullanılabilir durumda App Lab ve sidequest geçebilir. Unutmayın, turnuva 24 Eylül’de sona eriyor, o yüzden vaktiniz varken en iyi puanınızı yapın.

App Lab Cup hakkında daha fazla bilgi için oyunun resmi Discord adresini ziyaret edin .

VR Yarış Oyunu

Yorum yazın

TeknoVR