DONANIM

CES 2020 Öncesi Yeni VR Eldiveni Teslasuit Glove Tanıtıldı

Teslasuit Glove

giyilebilir eldiveni. En büyük teknoloji etkinliği CES 2020, kapılarını bir kez daha açarak, dünyanın dört bir yanından gelen firmalar en yeni cihazları ve deneyimleri sergileyecekler. Bazı şirketler (VR) üzerine geliştidikleri. Teslasuit de dahil olmak üzere en yeni ürünlerini sergileyeceklerini şimdiden duyurmaya başladı. Bunlardan biride son kullanıcı satışına çıkacak Teslasuit Eldiveni olacak.

Yeni VR Eldiveni Teslasuit Glove

TESLASUIT GLOVE
TESLASUIT GLOVE

Teslasuit ünitesi ile birlikte veya tamamen bağımsız çalışan kurumsal odaklı , VR’yi bir dizi özel detaylar ile özellikle daha da sürükleyici hale getirmek için tasarlanmış. Bunlar, doku ve dokunma efektleri için her parmağınızdaki haptikleri ve kuvvet geribildirimi sağlayan bir dış iskeleti diyebiliriz. Böylece sanal ortamda kavranan dijital nesnelerin gerçekten oradaymış gibi hissedilmesi sağlanıyor.

Biyometrik geri bildirim, şirketlerin uygulamaya göre kullanabileceği ve kullanıcının duygusal durumu, kalp atış hızı ve stres seviyesinin gerçek zamanlı verilerini yakalayabileceği bir başka özellik. Eldivenleri Teslasuit ile kullanmak isteyenler için yerleşik WiFi ile daha kolay bir bağlantı sağlıyor.

“XR eğitim yeteneklerini genişletmek için Teslasuit Glove oluşturduk. Ancak entegre özellikler dizisi, ürünümüzü çok çeşitli endüstriler için son derece çok yönlü hale getiriyor. Teslasuit Glove 2020’de 2. pazara çıkacak; Şimdi kullanıcıyı çok daha fazlasını yapması için güçlendiriyoruz ”dedi.

Giyilebilir Teknoloji
Giyilebilir Teknoloji

Yeni Teslasuit Eldivenlerinin fiyatının ne olacağına dair ayrıntılar henüz açıklanmadı. Bu iş odaklı bir ürün olduğundan, maliyet muhtemelen HoloLens 2 (3000 USD), Magic Leap 1 (2995 $) veya Manus Prime Haptic (5000 €) gibi cihazlara yakın olacaktır.

  War Dust İnclemesi - WAR DUST | 32 vs 32 Battles

Dexta Robotics’in bu yılın başlarında piyasaya sürülen Dexmo Enterprise Edition eldivenlerine çok benzeyen bir tasarıma sahip olan Teslasuit Eldiveni CES 2020’de test edilebilecek. TeknoVR olarak giyilebilir teknoloji hakkında gelişmeleri sizler ile paylaşacağız.

Benzer İçerikler

En İyi 25 Oculus Quest Oyunu – Güncel VR Oyun Listesi

Arizona Sunshine Oyunu HP Z Backpack PC ile Test Edildi

Deadpool, Marvel Powers Unıted VR’a Hazırlanıyor

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x