CES 2020 Öncesi Yeni VR Eldiveni Teslasuit Glove Tanıtıldı

giyilebilir eldiveni. En büyük teknoloji etkinliği CES 2020, kapılarını bir kez daha açarak, dünyanın dört bir yanından gelen firmalar en yeni cihazları ve deneyimleri sergileyecekler. Bazı şirketler sanal gerçeklik () üzerine geliştidikleri. Teslasuit de dahil olmak üzere en yeni ürünlerini sergileyeceklerini şimdiden duyurmaya başladı. Bunlardan biride son kullanıcı satışına çıkacak Teslasuit Eldiveni olacak.

Yeni Eldiveni

TESLASUIT GLOVE

Teslasuit ünitesi ile birlikte veya tamamen bağımsız çalışan kurumsal odaklı eldiven, ’yi bir dizi özel detaylar ile özellikle daha da sürükleyici hale getirmek için tasarlanmış. Bunlar, doku ve dokunma efektleri için her parmağınızdaki haptikleri ve kuvvet geribildirimi sağlayan bir dış iskeleti diyebiliriz. Böylece sanal ortamda kaanan dijital nesnelerin gerçekten oradaymış gibi hissedilmesi sağlanıyor.

Biyometrik geri bildirim, şirketlerin uygulamaya göre kullanabileceği ve kullanıcının duygusal durumu, kalp atış hızı ve stres seviyesinin gerçek zamanlı verilerini yakalayabileceği bir başka özellik. Eldivenleri Teslasuit ile kullanmak isteyenler için yerleşik WiFi ile daha kolay bir bağlantı sağlıyor.

“XR eğitim yeteneklerini genişletmek için oluşturduk. Ancak entegre özellikler dizisi, ürünümüzü çok çeşitli endüstriler için son derece çok yönlü hale getiriyor. 2020’de 2. pazara çıkacak; Şimdi kullanıcıyı çok daha fazlasını yapması için güçlendiriyoruz ”dedi.

Giyilebilir Teknoloji

Yeni Teslasuit Eldivenlerinin fiyatının ne olacağına dair ayrıntılar henüz açıklanmadı. Bu iş odaklı bir ürün olduğundan, maliyet muhtemelen HoloLens 2 (3000 USD), Magic Leap 1 (2995 $) veya Manus Prime Haptic (5000 €) gibi cihazlara yakın olacaktır.

Dexta Robotics’in bu yılın başlarında piyasaya sürülen Dexmo Enterprise Edition eldivenlerine çok benzeyen bir tasarıma sahip olan Teslasuit Eldiveni CES 2020’de test edilebilecek. TeknoVR olarak hakkında gelişmeleri sizler ile paylaşacağız.

Benzer İçerikler

Animasyon Için XR Teknolojisi Çok Uzak Görünmüyor

Mina

Sanal Gerçekliğin ve Gelişmiş Robotik Teknolojinin Gücü

Sinem ALADAG

JVC, 120 Derece FOV ve Göz Başına 2.5K Çözünürlük ile Kurumsal XR Gözlüğünü Tanıttı

Mina

Population: One ipuçları

Beren BULUT

Oculus Quest 2 90Hz Etkinleştirme – Oculus Quest 2 İpucu

Beren BULUT

Moss VR oyunu aksiyon-macera bulmaca

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments