World Of Warcraft Dragonflight AR Deneyimi ile Ejderhalarla Selfi Çekebilirsiniz.

Dragonflight AR ile Proto-Dragon, Highland Drake, Wylderdrake ve Velocidrak. Bu mistik canavarların her birini, gerçek dünya alanınızda yeniden konumlandırarak selfi çekim yapabilirsiniz.

2 dakika, Okuma Süresi

World Of Warcraft Dragonflight AR deneyimi ile artık ejderhalarla selfi çekebilirsiniz. Popüler MMO oyunu World of Warcraft, gerçek dünyada, sanal ejderhayla selfi yapmanıza izin veren kendi orijinal artırılmış gerçeklik (AR) deneyimine kavuştu.

Artık akıllı telefonlarda mevcut olan Dragonflight, bir WebAR deneyimi; Herhangi bir ek uygulama indirmeden rahatça kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, akıllı telefonunuzla birlikte verilen QR kodunu taramak ve web sitesinin kameranıza erişmesine izin vermek.

world of warcraft dragonflight ar deneyimi

Poz verebileceğiniz toplamda dört ejderha var: Proto-Dragon, Highland Drake, Wylderdrake ve Velocidrak. Bu mistik canavarların her biri, gerçek dünya alanınızda yeniden konumlandırılabilir ve temel dokunmatik kontroller kullanılarak yeniden boyutlandırılabilir.

Sanal ejderhanız için mükemmel yeri bulduğunuzda, arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşmak üzere bir fotoğraf çekmek için ön kameranızı kullanabilirsiniz. Hatta ejderhanıza belirli hareketleri yapması için komut verebilirsiniz.

Dragonflight AR deneyimi, World of Warcraft’ın Azeroth çevresinde uçabileceğiniz kişisel ejderhaları tanıtan Dragonflight genişletmesinin hemen öncesinde geliyor.

Oyunun geliştiricisi Blizzard, haberi yaymak için Pedro Pascal ( The Mandalorian, Game of Thrones ) ve David Harbour ( Stranger Things, Black Widow ) gibi Hollywood aktörleri ile çalıştı.

Yukarıda verilen QR kodunu tarayarak Dragonflight AR uygulanmasına erişebilirsiniz . Daha fazla bilgi için getyourowndragon.com adresini ziyaret edin.

 

1 yorum

Yaşar Keser 28 Kasım 2022 - 17:19

Bu gerçekten şaşırtıcı oldu. Blizzard geç kaldı bile diyebiliriz. Microsft Karma gerçekliği desteklerken ürünlerinde kullanmaması hataydı, geçte olsa adım atmaları güzel.

Yanıtla

Yorum yazın

TeknoVR