Wanderer: The Fragments of Fate, Gösterişli VR Korsan Macerası Vaat Ediyor

Wanderer: The Fragments of Fate, tam vücut avatarları, dövüş sistemi ve yeni seviyeler dahil olmak üzere orijinalin ötesinde bir çok şey vaat ediyor.

2 dakika, Okuma Süresi

Zaman yolculuğu yapan VR macerası Wanderer (2022), Wanderer: The Fragments of Fate adında bir yeniden yapımla geliyor, ancak geliştiricilerin Mighty Eyes’ın geliştirilmekte olan bir devam oyunu olduğunu duyurduğu en son fragmanı yayınladı.

Yeni duyurulan devam oyunu Wanderer 2: The Seas of Fortune hakkında pek bilgi yok, ancak stüdyo, kılıç dövüşleri, gemi savaşları ve korsanlar ile çağlara odaklanan yepyeni bir macera koleksiyonu sunmayı ve bizi korsanlar zamanına geri götürmeyi vaat ediyor.

Ekranda, ‘Davis Cove, Jamaika, 1750’ alt başlığıyla ülkenin bir İngiliz kolonisi olduğu döneme ve Korsanlığın Altın Çağı’nın düşüş dönemine işaret eden tek bir korsan bayrağı görüntüsü yer alıyor.

Orijinalin piyasaya sürülmesinden sadece iki yıl sonra gelecek olan yeni yapım  Wanderer: The Fragments of Fate, tam vücut avatarları, dövüş sistemi ve yeni seviyeler dahil olmak üzere orijinalin ötesinde bir çok şey vaat ediyor. Oyunun Quest, Pico ve PSVR 2 platformlarına 27 Haziran 2024’te çıkması dikkat çekici.

Mighty Eyes oyunla ilgili çok fazla bir şey söylemese de bu, SteamVR başlıklarının yanı sıra diğer gözlükler için de devam oyununun geniş bir lansmanını sabırsızlıkla bekleyebileceğimiz anlamına geliyor. Gelişmeleri Mighty Eyes’ın web sitesinden takip edebilirsiniz

Wanderer: The Fragments of Fate’in fragmanı

Yorum yazın

TeknoVR