Vuzix, Verizon İle İş Ortaklığı Anlaşması Yaptığını Duyurdu

Vuzix, spor ve oyunlar için AR deneyimleri sağlamak üzere 5G ve uç bilgi işlem teknolojisini kullanmak üzere Verizon ile bir anlaşma yaptığını duyurdu.

1 dakika, Okuma Süresi

Akıllı gözlükler ve AR teknolojisi, ürün tedarikçisi Vuzix, AR deneyimlerini spor ve oyunlara getirmek için Verizon 5G ve uç bilgi işlem yeteneklerini kullanacak, ABD mobil ağ operatörü Verizon ile bir işbirliği anlaşması yaptığını duyurdu.

Vuzix tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, işbirliği, Verizon’un 5G ultra geniş bant hizmeti ve uç bilgi işlem platformu ve Vuzix Shield akıllı gözlükleri tarafından sağlanan sürükleyici bir artırılmış gerçeklik eğitim deneyimi sağlayarak teknolojik ilerleme ve ticarileştirmeye odaklanacak.

İşbirliği anlaşması, bu yılın başlarında tamamlanan ve daha iyi yanıt süresi sağlamak için ağın ucunda uygulamaları çalıştırmak için Vuzix akıllı gözlükleri kullanan Verizon’un 5G ve uç bilgi işlem platformlarının yeteneklerini gösteren kavram kanıtlama programından yararlanacak ve daha uzun Pil ömrü ve daha yüksek bilgi işlem gücü sağlayacak.

vuzix, verizonVerizon Device Technology Başkan Yardımcısı Brian Mecum şunları söyledi: “Verizon’un 5G ve Vuzix’in ultra hafif AR akıllı gözlüklerinden yararlanarak, spor eğitimi ve taraftar deneyimi alanlarında sürükleyici teknoloji sağlıyoruz.”

Vuzix Başkanı ve CEO’su Paul Travers, “5G ve uç bilgi işlem, güçlü akıllı gözlüklere dayalı uygulamalar için nihai olarak düşük gecikme süresi ve en iyi performansı sağlayan önemli faktörlerdir” dedi.

Ultra geniş bant ağ ve ödüllü Vuzix Shield akıllı gözlüklerimiz yeni özellikler sunuyor. Spor ve oyunlar için son teknoloji artırılmış gerçeklik deneyimleri sağlamakta.

Yorum yazın

TeknoVR