VR’da Will Smith Tarafından Tokatlanmanın Nasıl Bir Şey Olduğunu Deneyimleyin

Anı yaşamak bu olsa gerek.

1 dakika, Okuma Süresi

Sizde Will Smith tarafından tokatlanma nasıl bir şey tatmak ister misiniz? Geçen hafta, 2022 Akademi Ödülleri sırasında komedyen Chris Rock ve aktör Will Smith arasındaki tokat atma olayını duymuşsunuzdur. Burada ayrıntılara girmeyeceğiz bunun ile ilgili bir çok haber yayınlandı.

Bu yüzden, rezil olayın VR’a geçmesi sadece bir zaman meselesiydi. 360 derecelik video içeriği konusunda uzmanlaşmış bir YouTuber olan MVR , geçtiğimiz hafta kanalında bu tarihi anı Chris Rock’ın bakış açısından yeniden yaşamanızı sağlayan yeni bir video yayınladı.

Video, Smith’in tepkisini tetikleyen şakayla başlar ve bu noktada Smith’in 3 boyutlu bir modeli sahneye çıkar ve yüzünüze güçlü bir darbe indirir. 360 derecelik 3DoF’da bile, oldukça sarsıcı bir an, etkinlikten alınan gerçek ses sayesinde daha da iyi hale getirilmiş.

Tabi video tutunca MVR, olayı bu kez Smith’in bakış açısından gösteren bir başka 360 video paylaştı. İnanması ne kadar zor olsa da, bu versiyon bir şekilde daha da garip, özellikle de Smith koltuğuna dönüp Rock’ta müstehcen çığlıklar atmaya başladığında. Gerçekleşen olay hakkındaki fikriniz ne olursa olsun, sanırım hepimiz VR teknolojisinin bunun için yapıldığı konusunda hemfikiriz.

Yorum yazın

TeknoVR