VR Yayıncısı Olarak Avatarınızı Sanal Gerçeklik İçinde Yayınlayın

Birçok VR yayıncısı, içerikleri çıkarırken, kendilerini sanal dünyanın içinde üçüncü şahıs bakış açısıyla göstermek için karmaşık karma gerçeklik kurulumları kullanıyorlar. Bunu mümkün kılan bir araç olan LIV, artık ReadyMe’nin ücretsiz, özelleştirilebilir, tam gövdeli avatarları destekleyerek, yeşil bir ekrana ihtiyaç duymadan avatarınızı içinde yayınlamanıza imkan sağlıyor.

Karma gerçeklik akışına ek olarak LIV , bir süredir avatarlarla akışı desteklemeye başladı. Aslında kendinize benzeyen, benzersiz bir avatar bulmak kolay değildi. LIV, bunu olabildiğince basit hale getirmek için avatar yapımcısı ReadyPlayerMe ile ortaklık kurdu.

ReadyMe, yalnızca birkaç dakika içinde isteğe bağlı olarak kendi fotoğrafınızı temel alan ücretsiz bir tam vücut avatarı oluşturmanıza imkan veriyor. Avatarı, belli LIV destekli larında karakter olarak kullanabilirsiniz, böylece larınızda izleyicilerin hareketlerinizi üçüncü şahıs olarak görmesine izin verebilirsiniz.

VR Yayıncısı Olarak Avatarınızı İçinde Yayınlayın

İşte Pistol Whip’teki bir ReadyMe avatarı örneği LIV üzerinden yayınlanıyor:

ReadyPlayMe’nin avatarları kısmen özelleştirilebilir ve nispeten hızlı bir şekilde istediğiniz avatarı oluşturmak  için yeterince kolay. Gelecekte daha fazla özelleştirme seçeneği görmeyi umuyoruz.

Buradan Liv için kendi ReadyPlayMe avatarinizi yapabilirsiniz. Avatarınızı başka bir kullanım amacı için indirmek isterseniz buradan bir tane oluşturabilir ve işlemin sonunda farklı uygulamalarda kullanmak üzere .GLB dosyası olarak indirebilirsiniz.

Streamer Atom Bomb Body ayrıca Liv’i yeni avatarınızla yapılandırmak için ayrıntılı bir kılavuza hazırlamış, aşağıdaki dan izleyebilirsiniz:

 

Benzer İçerikler

Solaris Offworld Combat Bu İlkbaharda PlayStation VR da

Mina

Medal of Honor: Above and Beyond İçin HP Reverb G2 Desteği Geldi

Hatice CANTÜRK

VR nişancı oyunu STRIDE PSVR Sürümü Geliyor

Mina

Echo Pass İle Echo VR Oynayarak Daha Çok Ödül Kazanabileceksiniz

Mina

‘Hitman 3’ Lansman Fragmanı Zengin Ayrıntılı Bir Dünyayı Gösteriyor – 20 Ocak’ta PSVR’ye Geldi

Mina

Sanal Gerçeklikte Canlı Dans Savaşları Dünyadaki İnsanları Birbirine Bağlıyor

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments