VR ve PC Savaş Oyunu DAVIGO, PC VR ve Quest İçin Sonunda Yayınlandı

2 dakika, Okuma Süresi

2020’den bu yana test aşamasında olan asimetrik VR/PC savaş oyunu DAVIGO, Nihayet Quest ve PC VR gözlükleri için yayınlandı.

David vs. Goliath’tan ilham alan dövüş oyunu, VR oyuncularının, roketlerle donanmış dört küçük PC oyuncusunu yenmesi gereken devasa bir dev rolünü üstlenmelerine olanak tanıyor. Küçük şövalyeler koşabilir, uçabilir, ateş edebilir ve gelen füzeleri engelleyebilir. Bu arada, VR gözlüğü kullanan Giant, yeri dövebilir, ağaçları ve taşları yeryüzünden sökebilir ve her şeyi fırlatabilir.

DEV veya küçük bir ŞÖVALYE olun ve çeşitli haritalarda ve oyun modlarında arkadaşlarınızla yerel veya çevrimiçi olarak savaşın.

DAVIGO VR / DEV

Patron sensin. Fizik odaklı, tam vücut oynanışıyla cılız ŞÖVALYELER üzerinde yıkıcı gücü serbest bırakın. Yeri dövün, ağaçları ve taşları yerden sökün ve hiçbir KNIGHT’ı ayakta bırakmamak için elinizden geleni yapın.

PC / ŞÖVALYE

DEV’i bombalamak için cephaneliğinizi kullanın ve büyüklüğün önemli olmadığını kanıtlayın. Kıskaçlı Kiriş ile hızlı bir şekilde manevra yapın, gelen saldırılara Çekiç ile karşılık verin ve DEV’in kafasını parçalara ayırmak için Roketleri ateşleyin.

Haritalar

Sizi ALTAR’ın cehennem gibi kurban çukurundan ZİRVE’nin ıssız, karlı zirvesine götürecek 7 resmi haritada savaşın. Dövüşe devam etmek için diğer oyuncuların oluşturduğu özel haritaları indirin!

Oyun modları

Dört oyun modundan birinde karşı karşıya gelin. BRAWL, DAVIGO’nun ölümüne mücadelesinin amiral gemisidir; TOWER ve CAPTURE ise ikincil hedeflerle savaşı renklendirir. CLASSIC, DAVIGO Alpha deneyimini yeniden yaratıyor ve sınırlı bir cephanelikle size meydan okuyacak.

Modlama

Diğer oyuncuların kreasyonlarınıza göz atmasını, indirmesini ve derecelendirmesini sağlamak için mod.io ile entegre olan ücretsiz bir Unity paketi olan DAVIGO Harita Düzenleyici ile Unity oyun motorunda özel haritalar oluşturun. Hayal gücünüzün bir haritasını oluşturun ve onu DAVIGO evrenine ekleyin!

Özellikler

  • 1 VR oynatıcı ve 1-4 PC oynatıcıyla çapraz gerçeklik savaşı
  • Yerel ve çevrimiçi çok oyunculu
  • VR’da fizik odaklı tam vücut oynanışı
  • Yarışmak için 7 harita ve 4 oyun modu
  • DAVIGO Harita Düzenleyici ile oluşturulan özel haritaları indirmek için mod.io desteği
  • PC oyuncularının çevrimiçi VR oyuncularıyla savaşması için ücretsiz KNIGHT’S PASS

Yorum yazın

TeknoVR