VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

1 dakika, Okuma Süresi

VR Skater, bağımsız stüdyo Deficit Games tarafından geliştirilen, VR kaykay oyunu;  30 Nisan tarihinde, Steam Erken Erişim’e açılacak.

Geliştiriciler, oyuna “atari salonu ve simülasyon arasında ince ayarlı bir karışım” diyorlar, çünkü çok çeşitli gerçekçi kentsel ortamlar vaat ediyor, ancak size bol miktarda yer çekimine meydan okuyan kaldırma ve çoğu insanı hastaneye gönderecek hareketleri gerçekleştirme becerisi veriyor.

Stüdyo, lansman sırasında VR Skater özel olarak oluşturulmuş ortamları, özellikle VR hareket kontrol cihazları için tasarlanmış kaykay kontrollerini, tüm özellikleri öğrenmek ve zorlukları tamamlamak için bir ‘Skate Academy’ ve oyunun ortamlarında özgürce kayma yeteneği içereceğini söylüyor .

VR Kaykay Oyunu VR Skater

vr skater

Stüdyo, Erken Erişim süresi boyunca bir kariyer modu, harita görevi, çevrimiçi bir sıralama tablosu, başarılar, kaykay özelleştirmeleri, daha fazla harita, özenle seçilmiş 15’ten fazla şarkı ve Windows Karma Gerçeklik kulaklıkları için destek eklemeyi tahüt ediyor. Deficit, oyunu 2021’in 4. çeyreğinde tamamen piyasaya sürmeyi hedefliyor.

Buradan Steam listene şimdiden ekleyebilirsin. Erken Erişim lansmanında, oyunun piyasaya sürüldüğünde Valve Index, HTC Vive ve Oculus PC VR gözlüklerini desteklediği söyleniyor.

 

Yorum yazın

TeknoVR