VR Hayalet Avı Oyunu Phasmophobia Büyük Bir Güncelleme Aldı

2 dakika, Okuma Süresi

Herkesin favori VR hayalet avı oyunu Phasmophobia, özellikle VR oyuncularına yönelik büyük bir revizyondan geçiyor. İlk olarak 2020’de PC’de piyasaya sürülen bu bağımlılık yaratan psikolojik korku oyununda, EMF okuyucuları, “Spirit Boxes” ve gece görüş kameraları gibi benzersiz hayalet avlama ekipmanlarını kullanarak çeşitli perili yerlerde paranormal aktivitenin kanıtlarını toplamak için birlikte çalışan dört oyuncu var.

Oyuncular, Ouija Panoları ve EVP oturumları aracılığıyla ruhlarla etkileşim kurmak için gerçek seslerini bile kullanabilirler. Oyun ayrıca, VR’daki oyuncular ile VR olmayan oyuncularla birlikte ruhları avlamasına izin veren çapraz platform desteğine sahip. Geçen ay geliştirici Kinetic Games, VR deneyimine önemli iyileştirmeler getirecek şekilde yeni bir güncelleme duyurdu.

vr hayalet avı oyunu phasmophobiaŞu anda tüm ayrıntıları bilmiyoruz, yayınlanan fragman, daha iyi öğe yerleştirme, el pozunda iyileştirmeler, sol el ve oturma modları, yeni bir kapma seçimi kullanıcı arayüzü ve yalnızca bir isim için simüle edilmiş çömelme dahil olmak üzere çeşitli güncellemeler içeriyor. Kinetic, bu hafta PC VR gözlüklerinde güncelleme başladığında daha da fazla sürpriz vaat ediyor.

Dün yayınlanan bir tweet’te şirket, mevcut oyuncular için ücretsiz bir güncelleme olarak bugün Steam’de başlayacağını duyurdu. VR deneyimindeki diğer iyileştirmeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

VR Korku oyununu Steam üzerinden PC ve PC VR gözlükleri için 23 TL karşılığında satın alarak VR korku oyunu konusunda yeni bir deneyim yapabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR