Ücretsiz 1’e 1 Düello Oyunu ‘Divine Duel’ Gelecek Ay Quest’te Yayınlanacak

2 dakika, Okuma Süresi

1’e 1 vr dövüş oyunu Divine Duel, önümüzdeki ay Quest’te ücretsiz olarak yayınlanacak. Divine Duel’de, her birinin kendine özgü güçleri olan dört Celestial arasından seçim yapabileceksiniz. Stüdyo, başlangıçta kullanılabilecek 40’tan fazla silah, büyü ve yaratık olacağını söylüyor.

Oyuncu olarak her maçtan önce bir dizi büyü ve silah seçecek ve seçtikleri silahları dövüşler sırasında taktiksel olarak seçerek kullanabileceksiniz.

divine duel 4 747x420 1

Tam gövdeli, oda ölçekli dövüş oyunu benzer şekilde gerçek zamanlı bir oyun, bu nedenle fiziksel olarak kaçmanız ve saldırmanız gerekiyor. Geliştirici Immersion Games, klasik düellolar ve stüdyonun “kart oyunlarından ilham alan” savaş dediği şey de dahil olmak üzere lansman sırasında birden fazla oyun modu sunduğunu söylüyor.

Her Celestial ve iki özelliğinin kısa bir özeti:

  • Arvald, the Solid: Donmuş Kuyruklu Yıldız, Frost Wyrm
  • Vaya, the Bioalchemist:  Biyostaz, Orman Ruhları
  • Necra, the Underqueen:  Ebedi Muhafızlar, Ushabti
  • Ishi, The War Forger: Megaballista, Telekinezi

ücretsiz 1'e 1 düello oyunu 'divine duel' gelecek ay quest'te yayınlanacak

Ekip, oyundan para kazanmak için oyun içinde neler sunacağını açıklamadı, ancak önde gelen ücretsiz düello oyunlarından biri olan Blaston gibiyse, yalnızca kozmetik odaklı bir  yaklaşım  görmeyi umuyoruz.

Geliştirici Immersion Games, ücretsiz oyunun 1 Mart’ta App Lab aracılığıyla Quest ve Quest 2’de ve önümüzdeki haftalarda Steam aracılığıyla PC VR gözlüklerinde piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Yorum yazın

TeknoVR