DeMagnete VR Bu Yıl Tüm Platformlara Gelecek VR Bulmaca Oyunu

DeMagnete VR, sanal gerçeklik için sıfırdan inşa edilmiş, manyetizmadan ilham alan bir VR bulmaca oyunu. Bulmacaları çözmek ve gizemli bir yeraltı mağarasının tepesine çıkmak için manyetik güç eldivenlerinizi kullanın

1 dakika, Okuma Süresi

DeMagnete VR, daha önce hiçbir oyuna benzemeyen bir VR bulmaca oyunu. Brezilya’da BitCake Studio adlı orta ölçekli yaklaşık 11 kişilik bir ekip olan bir indie ekibi tarafından geliştirilmekte. DeMagnete, mıknatıslar kullanarak fizik bulmacalarını çözeceğiniz bir konuya sahip macera olarak karşımıza çıkacak.

DeMagnete VR başlangıcında, D adında bir kadın olarak garip bir yerde uyanıyorsunuz ve oraya nasıl ulaştığınızı hatırlamıyor olacak. Q adlı bir robot arkadaşının yardımıyla bir çıkış yolu bulmalısınız. , Vive ve PSVR ile birlikte bu yıl içinde 40’ın üzerinde yapbozla karşımıza çıkacak .

VR bulmaca oyunu DeMagnete VR

Stüdyonun açıklamasına göre:

DeMagnete VR, sanal gerçeklik için sıfırdan inşa edilmiş, manyetizmadan ilham alan bir VR bulmaca oyunu. Bulmacaları çözmek ve gizemli bir yeraltı mağarasının tepesine çıkmak için manyetik güç eldivenlerinizi kullanın. DeMagnete VR, çevrenizde neler olup bittiğini daha fazla öğrenirken, her odaya evrimleşen özgün bir manyetizma mekaniği sunar.

DeMagnete’de, her bir el manyetik kutbu (Pozitif ve Negatif) olarak kontrol eder. Ellerinizi çevredeki nesnelerle etkileşime geçmek için, temel fizik ve manyetizma kurallarını izleyerek kullanırsınız. Kutular, bariyerler, iticiler vb. Gibi çeşitli manyetik nesneler vardır. Her bulmaca, yeni mekanikler yaratmak için bu nesneleri ve gerçek fizik kurallarını birleştirerek inşa edilir.

Fragmanı izlediyseniz ve sesin tanıdık geldiğini düşünüyorsanız, ödüllü ses yıldızı Ashley Burch’tan (Horizon Zero Dawn ve Life is Strange).

Yorum yazın

TeknoVR