VR Avatar Platformu, Özel Avatar Kıyafetiyle VR Moda İkonu Olun

Çoğu üst düzey moda çizgisinde olduğu gibi, sanal aksesuarlar yalnızca sınırlı bir süre için kullanıcılara sunulacak, bu nedenle ücretsiz sahip olmak için hızlı hareket etmeniz gerekecek.

3 dakika, Okuma Süresi

VR avatar platformu Ready Player Me ve metaverse moda evi RTFKT, dijital moda liderlerinin en popüler öğelerinden bazılarından ilham alan yeni bir koleksiyon aksesuar serisi için bir araya geldi.

Sınırlı bir süre için, Ready Player One kullanıcıları, ister VRChat sanal dünyasında olun, ister Mozilla Hub’larında iş arkadaşlarınızla bağlantı kuruyor olun, sizi diğerlerinden ayırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış özel RTFKT öğesi talep edebilirsiniz.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu fütüristik sanal iplikler, “Cyber ​​Sneakers”, “Fewo Shoes” ve “Meta Jacket” gibi popüler RTFKT orijinal giysilerinden ilham alıyor. Sonuç, benzersiz bir bilimkurgu çifti ile sokak giyimi topluluklarının buluştuğu bir koleksiyon ile, siberpunk hayranlarını imrendirebilirsiniz.

Bununla birlikte, çoğu üst düzey moda çizgisinde olduğu gibi, sanal aksesuarlar yalnızca sınırlı bir süre için kullanıcılara sunulacak, bu nedenle ücretsiz sahip olmak için hızlı hareket etmeniz gerekecek.

VR avatar platformu Ready Player Me ile VR moda iconu olun

Ready Player Me CEO’su Timmu Tõke, resmi bir açıklamada , “Çok güçlü bir vizyon ve sinerji paylaştığımız saygın bir metaverse markası olan RTKFT gibi yüksek itibara sahip bir markayla ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi .

Kurucu Ortağı Benoit Pagotto “Metaverse’de RTFKT giymek, acil bir durum sembolüdür. RTFKT’nin mümkün olduğu kadar çok dünyada var olmasını istiyoruz, bu nedenle Ready Player Me ile ortak olmak ve koleksiyonerlerimizin ve hayranlarımızın çok sayıda platform ve ekosistemde RTFKT giymelerine izin vermek bizim için kolay bir karardı,” diye ekledi 

Kendi sanal ileti dizinizi puanlamak için bir akıllı telefon veya web tarayıcısında rtfkt.readyplayer.me adresine gidin ve otomatik şekilde kendinize özel bir 3D avatar oluşturmak için bir selfie çekin. Buradan saçınız, ten renginiz, göz renginiz ve diğer fiziksel özellikler dahil olmak üzere dijital benzerliğinizi manuel olarak özelleştirebilirsiniz.

Buradan iki farklı RTFKT grubuna da erişebilirsiniz; birinde “Meta Jacket” ve “Cyber ​​Sneakers”, diğerinde “Fewo Shoes” bulunuyor. Zaten bir Ready Player Me hesabınız varsa, yukarıda verilen bağlantıyı kullanarak giriş yapın ve yeni kıyafet seçeneklerine erişmek için ek bir avatar oluşturun.

 

Her iki topluluk da Ready Player Me hub aracılığıyla sınırlı bir süre için %100 ücretsiz olarak sunulacak , bu yüzden fazla beklemeyin.

bu ozel avatar kiyafetiyle vr moda ikonu olun rtfktreadyplayerme 5 e1628625112866

Wolf3D’deki çalışkan ekip tarafından geçtiğimiz ay piyasaya sürülen Ready Player Me hub, büyüyen bir VR oyunları ve uygulamaları kataloğunda aynı 3D avatarı kullanmanıza olanak tanıyarak, paylaşılan meta veri tabanında evrensel bir dijital kimlik oluşturmanıza izin veriyor.

 

Yorum yazın

TeknoVR