OYUN

Senran Kagura Peach Beach Splash VR Anime Oyun

İlk olarak Mart ayında PlayStation 4 için piyasaya çıkan Senran Kagura Peach Beach Splash, su tabancası kullanarak eğlenebileceğiniz bir oyunu. Yeni içerik yaması patch 1.03 ile iki yeni karakterle sanal gerçekliği sahile getiriyor.

Yeni patch 1.03 ile Valkyrie Drive‘dan iki yeni karakter, Rinka ve Ranka‘nın getirilmesi ile birlikte, Avrupa versiyon Senran Kagura Peach Beach Splash’ı ilk kez Japonca sürümü ile uyumlu hale getirecek.

Oyun. Senran Kagura Peach Beach Splash

Senran Kagura Peach Beach Splash’ın VR modu, oyuncuların 30’dan fazla karakterle etkileşime girmesine izin vererek oyuncuların kendilerini cezbetmesine, belirli kıyafetler giydirmelerine veya üç karaktere kadar benzersiz dioramalar oluşturmasına izin verecek. Oyunda bulunan Giyinme Odası ise oyunun büyük bir parçası.

Oyuncular P-1 Grand Prix adlı bir su tabancası turnuvasını içeren tek oyunculu hikaye moduna girecekler. Oyuncular Team Deathmatch, Hill of Queen veya Co-Hill gibi çok oyunculu seçeneklerden herhangi birini seçebilirler.

Oyunun Avrupa yaması şu an indirilebilir.

TeknoVR, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

  Vive Cosmos Kablosuz mu? Vive Cosmos VR Gözlüğü FCC Onayını Aldı

Benzer İçerikler

Merry Snowballs VR Kartopu Savaşı

VR Donanım İsteyenler İçin Black Friday İndirimleri

Chernobyl VR Project PSVR’a Geliyor

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir