OYUN

Senran Kagura Peach Beach Splash VR Anime Oyun

İlk olarak Mart ayında PlayStation 4 için piyasaya çıkan oyun. Senran Kagura Peach Beach Splash, su tabancası kullanarak eğlenebileceğiniz bir oyunu. Yeni içerik yaması patch 1.03 ile iki yeni karakterle sanal gerçekliği sahile getiriyor.

Yeni patch 1.03 ile Valkyrie Drive‘dan iki yeni karakter, Rinka ve Ranka‘nın getirilmesi ile birlikte, Avrupa versiyon Senran Kagura Peach Beach Splash’ı ilk kez Japonca sürümü ile uyumlu hale getirecek.

. Senran Kagura Peach Beach Splash

Senran Kagura Peach Beach Splash’ın VR modu, oyuncuların 30’dan fazla karakterle etkileşime girmesine izin vererek oyuncuların kendilerini cezbetmesine, belirli kıyafetler giydirmelerine veya üç karaktere kadar benzersiz dioramalar oluşturmasına izin verecek. Oyunda bulunan Giyinme Odası ise oyunun büyük bir parçası.

Oyuncular P-1 Grand Prix adlı bir su tabancası turnuvasını içeren tek oyunculu hikaye moduna girecekler. Oyuncular Team Deathmatch, Hill of Queen veya Co-Hill gibi çok oyunculu seçeneklerden herhangi birini seçebilirler.

Oyunun Avrupa yaması şu an indirilebilir.

TeknoVR, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

  Gear VR Bilim-Kurgu Savaş Oyunu Gunjack 2: End of Shift

Benzer İçerikler

Zed, Cyan Studios Tarafından Yayınlanacak Atmosferik Bir VR Macera Oyunu.

Hayatını Kaybetmiş Çocuğuyla VR Teknolojisi İle Kavuşan Anne

From Other Suns VR Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x