Senran Kagura Peach Beach Splash VR Anime Oyun

1 dakika, Okuma Süresi

İlk olarak Mart ayında PlayStation 4 için piyasaya çıkan VR anime oyunSenran Kagura Peach Beach Splash, su tabancası kullanarak eğlenebileceğiniz bir VR oyunu. Yeni içerik yaması patch 1.03 ile iki yeni karakterle sanal gerçekliği sahile getiriyor.

Yeni patch 1.03 ile Valkyrie Drive‘dan iki yeni karakter, Rinka ve Ranka‘nın getirilmesi ile birlikte, Avrupa versiyon Senran Kagura Peach Beach Splash’ı ilk kez Japonca sürümü ile uyumlu hale getirecek.

VR Anime Oyun. Senran Kagura Peach Beach Splash

Senran Kagura Peach Beach Splash’ın VR modu, oyuncuların 30’dan fazla karakterle etkileşime girmesine izin vererek oyuncuların kendilerini cezbetmesine, belirli kıyafetler giydirmelerine veya üç karaktere kadar benzersiz dioramalar oluşturmasına izin verecek. Oyunda bulunan Giyinme Odası ise oyunun büyük bir parçası.

Oyuncular P-1 Grand Prix adlı bir su tabancası turnuvasını içeren tek oyunculu hikaye moduna girecekler. Oyuncular Team Deathmatch, Hill of Queen veya Co-Hill gibi çok oyunculu seçeneklerden herhangi birini seçebilirler.

Oyunun Avrupa yaması şu an indirilebilir.

TeknoVR, güncel ve gelecek Sanal Gerçeklik Oyunları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR